Slow Torture Puke Chamber

Horor / Pornografický
Kanada, 2010, 75 min

Vojtino

Snaze šokovat rozhodně fandím a extrémní filmy mám rád, ale tohle mnou jen tak prolétlo. Samozřejmě, že se na to nekouká hezky a běžný divák by se po zhlédnutí celého filmu asi zbláznil, ale mně to přišlo zoufale nudné a bez nápadu. Navíc samotný "šok" nefunguje nikdy, pokud není podložen nějakou myšlenkou. Pak to dopadne jako v tomto případě, kdy skoro hodinu a půl sledujeme změť prázdných obrázků (Flipnicovo vysvětlení tématu tohoto filmu mi příliš nezapadá). Pokud se ale Lucifer Valentine někdy odhodlá ke spojení děje se svými zvrácenými představami, věřím, že to bude úplně jiné kafe. A mnohem mnohem silnější. ()

LV.Helter

Ponorenie do chorej mysle Valentina, ktorá je za hranicou všetkého normálneho. Jednotlivé filmy som videl s veľkým časovým odstupom - čo sa podpísalo na mojom hodnotení. Subjektívne. Prvá časť mi sadla asi najviac. Experimentalného psycho s depresívnym-autentickým vizuálom, rýchlym strihom, zmenou filtra, deštrukciou hlasu... Valentine sa snažil potlačovať svoj fetiš a tlačil najmä na príbeh. Druhá časť zmenila tempo. Nastalo omnoho viacej zvracania, brutality, nekonečné brodenie sa peklom.. V konečnom dôsledku pôsobivý surrealný psycho experiment . Slow Torture Puke Chamber je prepálená svojou dĺžkou. Časom sa to stáva monotónne, kde každá trochu zvratenejšia scéna sa zdá ako vykúpenie... storyline tu už je iba ako zámienka na ďalší nekonečný vomit, piss ... scény. To sú v podstate negatíva, ktorým trpí posledný diel. Ale mne sa to aj napriek tomu páčilo. Lucifer Valentine je chorý, zvratený človek, ale svojimi filmami mi hrá do kariet. Každopádne pri jednej scéne sa mi fakt postavil žalúdok (novorodenec, blink) a to sa ešte ani jednému filmu nepodarilo. Za hranicou. ()

pornogrind

Lucifer a jeho ďábelský nápady.Třetí díl je myslím obstojným zakončením téhle "blicí" série.Opět se veze na vlně blití a slušnejch gore efektů.Nechybí opět kulervoucí a uši drtící zvukový doprovod.Což bylo ve všech třech dílech.Scéna kdy buchta masturbuje krucifixem nám dá vzpomenout na Vymítače ďábla-kde sice masturbace byla působivější,ale tady je zase detailní a hlavně reálná.Scéna s novorozencem nám zase dá vzpomenout na Srbský film či Subconscious Cruelty .Po řemeslné stránce zvládnuto jako druhej díl.Takže 4 hvězdy.Každopádně je to hodně zajímavá trilogie,kterou by si měli normální diváci nechat uniknout,ale pro diváky extrémnějších kousků by měla být povinností.A abych nezapoměl.Musím pochválit obaly celý trilogie.Bomba.Tohle je jak od dětí ze školky(jestli on si to Lucifer nenamaloval sám :-D ) ()

ricci.s

Tak som zmákol celú Valentineho "vomit gore" trilógiu (takmer) na jeden šup a výsledné dojmy mám skôr pozitívne. Prvá časť (Slaughtered Vomit Dolls) mi pripadala najmiernejšia zo všetkých, je aj dosť biedne nakrútená, ale ako experimentálne psycho to ušlo. Druhá časť - tak to už je masakráž jak sviňa, tam som dokonca uvažoval o plnom počte, ale napokon ma dosť otrávili dookola sa opakujúce sa scény zvracania krvi. Ináč pecka! Táto tretia už neprináša nič nové a celú prvú polovicu som sa nudil. Naopak v závere sa mi pri jednej scéne s novorodencom zdvihol žalúdok, a to sa mi tak často nestáva. Za najvydarenejší však považujem prostredný diel trilógie, čiže ReGOREgitated Sacrifice. Musím však povedať, že ak si toto pustí bežný divák, ktorý s niečím podobným nemá absolútne žiadne skúsenosti, tak ho úprimne a z hĺbky duše ľutujem. ()

Frajer42 odpad!

Tohle je naprosto debilní porno, kde se ovšem nesouloží, nýbrž blije. Asi v páté minutě nablila jedna strašně hnusná kurva plný záchod zvratků, takže jsem začal film jen proklikávat ve snaze najít v něm něco zajímavého. Většinu stopáže se zvracelo na všechny možné způsoby a jediný světlý moment příjde v samotném závěru, kdy je další hnusné kurvě provedeno něco jako císařský řez.. Bohužel kurva porodila gumovou panenku, která se od těch, se kterými si kdysi hrávaly děty vůbec neliší. Takže po technické stránce je film ještě větší hnus, než jaký se snaží svým divákům servírovat. Nejsem si jistý, jestli mi náleží hodnotit film, který má 75 minut, když jsem ho zhlédl asi za 15. Samozřejmě veškerá pointa, pokud se zde nějaká skrývá mi totálně unikla. Nemám nic proti maximálně nechutným věcem, ale chtělo by to mít nějakou formu. Takhle je to odpad! ()