Pokračování temného odkazu rodiny Valdemarů začíná tam, kde končí první díl. Ten vysvětluje temnou minulost domu Valdemarů, zatímco druhý díl se věnuje čistě přítomnosti. Hledaná žena z realitní kanceláře uniká věznitelům a nalézá ji najatý detektiv. Spolu s dalšími je pak znovu zajata, aby se stala obětí temného rituálu připraveného členy záhadné sekty a Lázarem Valdemarem, který se tak snaží osvobodit svou milovanou ženu. Díky smrti nevinných vyvolá bájného netvora Cthulhu. Tajemné krvavé rituály jsou zrádné, o tom se sekta přisluhovačů přesvědčí na vlastní kůži. V temnotách jsou stvoření daleko horší než si lidská mysl dokáže představit. (Beastmaster4)

brasek

...pokračovanie príbehu prinieslo nezmyselnú frašku. Pripomínalo mi to lacný video film, žiadne zmysluplne gradovanie deja, žalúdočné vredy od zobrazovania bláznovstva záhradníka a koniec... nuž hlavné postavy sa správali celú stopáž, že ničomu nechápu ale koniec vyznel, že vedeli o všetkom. ()

Scaevola

Mám nepříjemný pocit, že na místním serveru došlo k rozdělení dvojdílného televisního filmu na dva samostatné snímky, proto pro "podrobnější" hodnocení odkazuji k první části. Dodám pouze, že tento díl má štiplavější příchuť v údernějším spádu a vidině finálního rozřešení, jinak se však přes okatou digitálnost a lehkou předvídatelnost neliší. ()

pyzma84

Zbytočne hodnotiť I. keď vlastne tu nám rozprestre krídla II., no vzhľadom na očakávané som trošku sklamaná, musím dať za tri. Od jednotky, ktorá bola pôsobivá a nevedela som sa dočkať II., trochu ma to zmrazilo a prekvapilo Vzhľadom na to, pre mňa, krásny úvod to bolo trochu priemerné pokračovanie. Pekný prechod v jednotke do minulosti, ale úbohejšie pokračovanie v II. Možnože do polovice to bolo fajn, ale podľa mňa koniec nebol dotiahnutý a zbytočne preplácaný. Inak silno kukutelné... ()

pallok

Nejak som si nevšimol, že ide o dvojku, keby som bol videl jednotku, tak sa tejto trapošine vyhnem na sto honov. ()