Jsou místa, kterým je lepší se vyhnout. Skupina studentů cestuje do odlehlé posvátné země amerických indiánů, aby mohli nasbírat materiály pro školní práci na téma o indiánských tradicích. Bažinatá oblast daleko od civilizace byla po staletí využívána jako místo soudu a trestu pro vrahy. Země samotná má magické schopnosti. Umožňuje mrtvým přijít zpět a ztrestat viníky. Začínají se dít prapodivné věci a hrůza obklopuje studenty ze všech stran. (oficiální text distributora)

selekce

Souhlasím s DavidXY. Velice zajímavý námět s naprosto céčkovým zpracováním. Škoda, mohla z toho být docela pěkná podívaná... ()

hurki

To bylo ale utrpení. Nuda, táhlé, nesmyslné..... Ta jedna hvězda je za toho černého pejska, který jediný předvedl herecký výkon. ()

vieriX

Bylo to bečko jak prase ale díky místu kde se to odehrávalo na indiánském pohřebišti to bylo únosné bečko. Všichni co se něčeho dopustili, byli potrestáni až na jednu co nich nespáchala a byla přesto do toho vtažena asi si režisér řekl když už tak všichni a kašlu na nějaké pravidla starých šamanů a duchů. Konec opět jak už to bývá u takových filmu nedodělaný a odfláknutý. ()

honzic

Na Béčkový nízkorozpočtový horor to nebylo špatné. Sice závěr byl už kýčoidní, ale rozvíjelo se to hezky. Netrradiční téma taky potěšilo a vykreslení postav nebylo až tak úplně špatné, i když jen krátké a útržkovité. Oproti jiným krveplným hororům, kde jdou děcka ve frontách na svoji popravu, to byla příjemná změna až na ten špatný závěr. Hodnocení: 60 % ()

moviefan4

Dobre natočené hororvé B-čko. Dej filmu bol dosť dobrý a sadol mi, film mal aj super zápletku takže som rád. Vraždy nevizerali najhoršie. Celkové zhodnotim film ako horor ktorý keď si pozriete nič nepokazíte. ()

MFZB

Pičovina, ktorá mi svojou nudou skurvila náladu...Tá jedna hviezda je za prvých 6 minút, kto videl, ten vie... ()

Pavelkedar odpad!

Shlédl jsem to v době, kdy tady na fóru o tom nebylo ještě ani vidu a slechu, letmo jsem tedy přešel na imdb.com a tam to mělo 8,7 z 10 a to mě naladilo. Jenže výsledkem - strašný NIC! Otřesná kamera -amatérské záběry ve stylu "něco,nebo někdo vás pozoruje", primitivní a zcela předvídatelný děj, nuda,nuda,nuda.... Poslední třetinu filmu jsem už jen po kouskách přejížděl, abych to měl za sebou. Takto ubohý rádobyhoror jsem už dlouho neviděl.Fuj! ()

omega_SK odpad!

Konina ... jedincom, čo tejto gebuzine dávajú vysoké hodnotenie, by som to púšťal nonstop celý týždeň, až by im konečne trklo aká hovadina to je. ()

bratr_jezek

Pokud jste někdy zabili mladšího chlapce, z legrace ubili kamenem psa, uškrtili příbuznou kvůli dědictví či neposkytli adekvátní lékařskou péči nemocnému, jezdit na území opředené legendami a používané indiány k rituálním popravám není dobrý nápad. Bohužel tím, že každému se dostane zaslouženého trestu, nápaditost končí. Nezajímavá skupina "archeologů" je postupně likvidována, každý je "potrestán" tím, komu ublížil, lekačky však nefungují, i několik minut dopředu je vám jasné, kdo zemře. Proč duchové honí i tu jedinou, která nikomu nic neprovedla, nikdo neřeší, navíc filmaři její útrapy ukončí nic neříkajícím "otevřeným" koncem, což je filmu víc na škodu než k užitku a osobně za to ubírám hvězdu z jinak nijak oslnivého průměru. ()