Osudová přitažlivost I.

• Itálie Doom Fighter 1: Trip to Zolt's World
všechny plakáty
Pornografický / Sci-Fi
Itálie, 2000, 85 min

Sarah, nadčasová sexuální hrdinka, vás zavede do světa extáze a dobrodružství inspirovaného počítačovou hrou DOOM FIGHTER. Následujte ji v souboji proti nejničivější ďábelské kreatuře vtírající se do vaší mysli – proti Zoltovi. Opusťte náš nalinkovaný svět a vrhněte se do turbulence vášnivého sexu a fantazie, provázené počítačovými animacemi a speciálními efekty. (oficiální text distributora)

Rádlo

"Já tě porazím Zolte!!!" No né že bych to viděla samozřejmě, jsem přeci žena, ale až na ty špatně nasvícené genitálie (divná barva kůže) proč né - zvlášt pro ty, co umí docenit hodně retro vizuální efekty a povlávající ženské genitálie místo dveří. ()

PKD

Začátek...Skotsko 1154. Absolutně božsky D-čkový souboj na meče.;-) Pak, New York 2002. Pokud bych vám popsal, jak jsem se k této obskurní originálce před 7 lety dostal, nevěřili by jste mi.:))))) Jinak, totální prdel, která vydá za 100 mainstreamových komedií. Ty hlášky...ten nesmyslný (i na porno) děj...ty postavy, prostě, záchvaty smíchu, zaručeny. Možná, i nějaká ta erekce se dostaví. Mě osobně, se tam aspoň líbí 1 sequence, na kterou se dobře kouká. Když pominu to cgi prostředí, ve kterém se objeví i naprosto famózní záběr (neustále se opakující čas. smyčka) na jistou část Mozkouna (kterou před 23 lety v Ikarii popsal recenzent velmi vtipně a přesně), z 1.Hvězdné Pěchoty. Ne, fakt si nedělám prdel. A to nepočítám samotnou Stargate. Ano, ta je tam taky. Řešiti něco jako copyright? Zbytečnost.;-) Sakra, musím to najíti. Už je to několik let.;-) Geniální komentář, u kterého jsem se válel smíchy...Rádlo:))))))))))))) Kam se na hraběte Zolta, hrabe gen. Zod. Hahahahaha!!!!!!!!!!! P.s. bacha, jako quilty pleasure (žel ne, sexual pleasure, hehe, až na 2 vyjímky) je to za plnou palbu! Za obě části.Jo a hl. postava je taková hubená koza, která má na hrudi 2 umělé balónky (které vůůbec nepůsobí na jejím těle, nepřirozeně), takže pokaždé, poprskáte smíchy vše v okruhu 2 metrů.:)))) ()