Joy je novozvoleným riaditeľom veľkej firmy. Jeho prvým krokom na svojom poste je prepustiť rádovo desiatky zamestnancov. Svoju úlohu zvládne na výbornú a jeho kariéra už môže len stúpať. Jedného večera, keď dohliada na odchody posledných pracovníkov a pripravuje si svoju novú kanceláriu riaditeľa, začnú sa diať zvláštne veci. Objavujú sa vidiny jeho vlastnej smrti, útoky na jeho osobu či pohybujúce sa predmety. Čo je príčinou týchto halucinácií? Sú to iba silné lieky na depresiu, alebo je to niečo horšie? (*CARNIFEX*)

katzo

Tu sa niekto snažil urobiť film plný lakačiek. Ale bohužial som sa nezlakol ani raz a to je čo povedať, bo mňa trhne aj pri klasickej scéne, keď mačka vybehne z kredenca. Bohužial, tento film postrádal akúkolvek atmosféru. Celý tento "horor" mi pripomínal videá z youtube pod názvom bad salvia trip. ()

Orina

Velmi koukatelný snímek, který našlápne v prvních minutách a buší do diváka celých 87 minut, aniž by ho chvíli nechal vydechnout. Škoda, že se občas uchyluje k nechutným krvárnám, které jsou cokoliv, jen ne strašidelné a kazí celkový dojem z relativně výborné duchařiny (nicméně, alespoň jsem se tolik nebála :-) ). P.S. Možná bych film mohla doporučit svému zaměstnavateli! ()

etkrson odpad!

Vizuál byl pro mě natolik odpudivej, že jsem si připadal jak v indickým stánku s kari, kde vám navíc sypou to koření přímo do očí a musel jsem to po pár minutách vypnout... ()

patho666

Hlavný hrdina tu skáče, pobehuje, haluzí, proste snaží sa až oči vytláča z jamiek a mne je to úplne ale úplne jedno. Jediný horor je tu otrasný indický vizuál. ()