On je trochu suchar, co se nedokáže oprostit od vlivu rodičů, ona nespoutaná. Narazí na sebe na Vánoce ve Vegas, opijí se a vezmou se. A my jsme svědky dvou týdnů, po které se s nastalou situací vtipně či vážněji vyrovnávají. (IQ Tiqe)

Andrea1717

Kareena je zase skvelá, komediálne role jej naozaj svedčia, vyniká v nich. S imranom sa veľmi dobre doplňovali, čo sa nesie celým filmom. Obrovská škoda len toho konca, áno nie je to klasické klišé Bollywoodských filmov, ale nejako mi to tam chýba. Asi mám rada klišé :-), ale inak naozaj podarený film aj keď trochu krátky :-) ()

Remini

Ek Main Aur Ekk Tu je tichý film. Neviem ho inak opísať. Nie je taký zábavný a hlučný ako MBKD, ale vôbec mu to neškodí. Hudba len podkresľuje určité scénky a okrem Ek Main Aur Ekk Tu a Aunty Ji som ju nijako extra nevnímala (asi aj vďaka tomu, že ich Dharma ZASE neotitulkovala!). Kareena a Imran boli skvelí - tak dobre splynuli so svojimi charaktermi, až som si vôbec nevšímala, o akých hercov sa jedná (hoci v Ri som občas videla záblesky Geet z Jab We Met). *** Prečo som tomu nakoniec dala plný počet bodov? Pretože som sa niekoľkokrát prichytila, ako premýšľam nad určitými scénami, dialógmi, musela som si niektoré pasáže znovu pustiť (a skoro som si zase pozrela celý film :D). Mám tieto novodobé romantické komédie rada, pretože aj napriek tomu, že vychádzajú z inej kultúry, nachádzam v nich charaktery a situácie, do ktorých sa dokážem vžiť. Niekomu to asi bude pripadať nudné, ale ja som sa bavila. Bavila a zároveň aj cítila starosti a radosti hlavných predstaviteľov. A o tom to má byť :) *** PS: Netrpezlivo očakávam, kto to ako prvý prirovná k What Happens in Vegas :D pretože okrem svadby v opilom stave (čo sa vo filmoch neobjavilo prvý ani posledný krát) nemajú tie filmy NIČ spoločné. *** PPS: V Aunti Ji sa na okamih mihla aj manželka Imrana Khana, Avantika :)) ()

StanislachKo

Nič prevratné, ale skrátka príjemné. Kareenu nemám veľmi v láske a v tomto filme mi nedala dôvod na prehodnotenie. Ale Imran áno! Tiež je to herec "jednej tváre", ale tu som si uvedomil, že mne vlastne celkom sympatickej. Taký prázdny uhladený usmievajúci sa nešťastník. A ešte jednu vec nesmiem opomenúť: Strih! Taká malá súčasť filmovej produkcie, pre mnohých skoro neviditeľná, ale ako to dokáže pridať na dynamike inak celkom banálnemu rozprávaniu. Fajn to bolo. ()

Evander

Nevím, jak to ti Indové dělají, že dokážou udělat nestereotypní a celkem zábavný romanťák. Z celého filmu čiší radost ze života, kterou zvýrazňuje skvěle ladící hudba. Kareena Kapoor opět hraje výtečně a je vidět, že role temperamentní Riany je jí vyloženě ušitá na míru. Celkový dojem z filmu mi kazí nečekaný závěr, nicméně i tak to vidím na slušných 72%. ()

Lacike

Ďalšia až príliš klasická Indická romantika so všetkými ich neduhmi. Tentokrát mi naviac vôbec nesadol ústredný pár. On je nudný ňouma a ona je otravná a má tak divnú veľkú hlavu, že ma to desilo. Okrem nich dvoch tu sú ostatní len do počtu, takže fakt nuda. Nastal čas si dať od Indiánov na chvíľu pauzu. 4/10. ()