Kravaťáci - Série 7 (2017) (série)

To muselo přijít (S07E13)

(epizoda)

Mike a Harvey se pouštějí do tvrdé hry, aby zabránili přesunu pracovních míst z továrny do zahraničí. Paula nutí Harveyho, aby si vybral mezi oddaností a láskou. (Netflix)

tuntavala

Rachel:"Nedal by sis neco?" Mike:"Znas me dobre." Rachel:"Nekdo by rekl, ze lip nez ty sam." Mike:"Rachel, k tomu dnesku..." Rachel:"Hloupost." Mike:"Co? Ty nemas Walkera rada?" Rachel:"Vzdyt ja nerikam, ze jeho rady jsou hloupe. Rikam, ze mi rodice meli urcene heslo, kdyz chteli mluvit o budoucnosti. Kdyz rekli hloupost, oba vedeli, ze ackoliv reknou cokoli, bude to hzpoteticke a nebude je to svazovat." Mike:"Vasi meli ten samy problem jako my?" Rachel:"Mel jsi je videt, jak si zvykli se hadat, kdyz slo o dovolenou a to ani nemluvim o penezich." Mike:"Chces si to vyzkouset?" Rachel:"Ne. Ani ne. Nebot se s tebou nechci hadat." Mike:"Budu uprimny. Mam rad, kdyz se hadame." Rachel:"Skutecne?" Mike:"Ne, kdyz se to prave deje, ale Rachel, my se prece nehadame kvuli tomu, ze nekdo nevznesl smeti, nebo, kdo zapomenul zhasnout. Hadame se, jestlůi mam nebo nemam vzit pripad, abych ochranil vezne i za cenu meho vstahu s Harveym. A duvod proc se to stalo byl, ze mne milujes a bojis se o mne. A ano, mozna me znas lip, nez ja sam." Rachel:"Mozna bychom to prece jen meli zkusit." Mike:"Ne mela si pravdu. Dnes jsme se naucili dost." ()