Dantalian no šoka

• Japonsko ダンタリアンの書架 (více)
Japonsko, (2011–2012), 5 h 24 min (Minutáž: 24–25 min)

Předloha:

Gakuto Mikumo (kniha)

Hudba:

Jó Cudži

Mijuki Sawaširo, Daisuke Ono, Mamiko Noto, Ajako Kawasumi, Daisuke Namikawa, Hóko Kuwašima, Kendži Nodžima, Teššó Genda, Unšó Išizuka, Takuma Terašima (více)

Epizody(13)

Recenze uživatele Carol Pifková k tomuto seriálu (2)

Dantalian no šoka (2011)

Mám za sebou prvé štyri časti a musím sa priznať, že Dantalian no shoka ide na to dosť zhurta. Na mňa bol ten začiatok dosť rýchly a ešte teraz mám občas pocit, že sa strácam v deji. Bohužiaľ, pri pozeraní seriálu som mala tie chvíle keď sa mi to fakt nechcelo pozerať a hlavne posledné 2 časti ma dosť nudili. Malo to potenciál ale nebol na 100 % využitý. Dantalian no shoka radím medzi priemery, ktoré nie sú až tak hrozné, obľúbila som si pár postáv, no dobre iba jednu, ale k prvej sérii sa určite nevrátim. Musím však vynachváliť opening, ktorý jednoducho bol podľa môjho gusta a vždy som si ho prehrala celý, čo ja väčšinou openingy pozriem iba raz a potom vždy pretočím dopredu aby som sa nezdržovala. ()

Ibarahime (2012) (E13)

Neviem či sa vôbec toto dá brať ako špeciál. Bolo to presne na tej istej úrovni ako ostatné diely. Jednoducho to je iba ďalšia časť. Tak ako seriál tak aj toto je za slabé 3*. ()