Fasshon heru

• angličtina Horny House of Horror
Japonsko, 2010, 75 min

Tři kamarádi se vracejí z baseballového zápasu a po cestě objeví nový erotický masážní salon Shogun s velmi lákavou cenou. Nakatsu má zrovna před svatbou a tak se rozhodne rozloučit se zde se svobodu, avšak netuší, že se zde rozloučí nejen se ní. (merlinovic)

kaylin

„Fasshon heru“ je v první řadě šílená komedie, která je zároveň kombinací pornografie a pořádného gore krváku, ale na druhou stranu je to stále film s příběhem, který právě díky prostředkům, jež jsou použity, vyznívá tak jedinečně. Je to pořád Japonsko, takže to nesedne každému, ale ten film má smysl, dokáže pobavit a rozhodně dokáže i znechutit. A i když jsou bizarní, tak nápady se tady doslova hýří. ()

eraserhead666

Tohle je přesně ten typ filmu, který je vlastně v podstatě tak hloupý, až je skvělý. Zábavný (penis sushi), humorný (prakticky jakýkoliv záběr se skvělou Asami), komický (prdění do ksichtu), krvavý, trhlý, silně erotický (tak odehrává se to v bordelu, tedy pardon, masážním salonu), bolestný (ukousnuté penisy, uřezané bradavky) a střízlivě dlouhý (ta hodinka a něco je tak akorát). Prostě ten film potěší. A přitom taková blbost. ()

Dellamorte

Ďalšia a určite nie posledná, spanilá J-gorejazda ! , odohrávajúca sa v bordelčeku , v ktorom sa zákazníci dočkajú neuveriteľnej opatery. Nič nezabudnuteľné a pri podobných filmových kreáciách , takáto forma spracovania postačuje ,ak sa do minutáže vmestí aj humor. P.S. Vaginálna kastrácia, určite konzumentov podobných snímkov poteší... ()

pornogrind

Asi jsem se z filmů jakými jsou třeba The Machine Girl nebo Mutant Girl Squad dostatečně nepoučil a zkusil jsem další obdobnej úlet - Horny House of Horror. A opět jde o japonskou trapnost prvního kalibru. Japonskej humor je pro mě prostě nepochopitelnej a v tomhle případě to platí dvojnásob. Tohle pro mě bylo hodně dlouhých 75 minut. 1 hvězda za gore. ()

merlinovic

Pár výborných gore scének především zaměřených na amputace penisů zákazníků masážního salonu Shogun. Například sushi penis, železná ozubená vagína a další... okořeněné hektolitry krve která stříká úplně všude. :D Možná co mi zde vadilo tak pokus o příběh, mnohem víc by tomu slušelo třeba i za cenu krátkometrážního filmu udělat z toho jednu krvavou řež ;) You were just unlucky. This is the sex parlor from Hell. None of our customers survive. ()