George Stobbart

Aj keď sa to snažilo zo všetkých síl, v tomto prípade ma to nebavilo a film na mňa pôsobil iba ako výcuc z youtube blogu nejakej fešandy, ktorá sa snaží silou mocou zaujať. A práve takouto, reálnou video-bloggerkou Brooke Marks sa tento horor zaoberá. Tá vešia na internet rozličné videá s ktorými občas naštve ľudí, snaží sa robiť sociálne experimenty pre baby a byť proste niečím viac ako ostatní bloggeri. Čo sa jej onedlho aj podarí, keďže sa stane súčasťou údajnej vraždy a zmizne zo sveta nielen internetového, ale aj reálneho. Môj problém pri tomto filme bol, že som mu vôbec neuveril, stále mi pripadal iba ako taká youtube srandička a navyše bol tak predvídateľný, až mi to na konci bolo trápne. ()

ricci.s

Len niečo vyše hodiny trvajúca gorejazda, ktorá zaručene podráždi chuťové bunky nejednému "šialencovi". Prvá polhodina to však strháva nadol. Nič sa v nej nedeje, akurát nám ukazujú monológy jednej šumnej blondínky, ktorá neurobí od kamery ani krok. Potom však ako blesk z jasného neba prichádza vyčíňanie masového vraha a parádne zábery (odrezávanie hlavy mačetou, porcovanie, rozpúšťanie tela v kyseline...), no proste som bol v siedmom nebi :) Vlastne mi ani nevadilo, že horor je kvázy bez deja - akurát v závere sa pokúšal o nejakú šokujúcu pointu, ktorá ma však vôbec nezaujímala. Krvavé detaily sú zvládnuté dokonale a je ich dosť, takže pre mňa rozhodne nečakané prekvapenie. ()

Dellamorte

Už som sa zmierila s tým , že horror nasnímaný dnes a zajtra , sa už bez Handycam-u nezaobíde , aj keď neviem prečo. Asi budem musieť vysypať twitter / Facebook / homepage ,aby sme hodili na danú tému reč. Dala som síce 4ku , ale pravdepodobne som bola ovplyvnená nočnou projekciou." HOW TO ERASH PEOPLE OUT FROM THE FACE OF THE EARTH ?: - to si myslím hovorí za všetko. Gore / snaha nepopierateľná , ale nič viac. EE -ešte niečo - nakrútené je to hovadsky OK ! ()