Runway party

Česko, 1996

Účinkují:

Michael Viktořík (moderátor)

tsatsiki odpad!

Nechápu, jak tahle neskutečně trapná pičovi*a může mít 87%nic horšího jsem neviděl.Neskutečně trapné a do tv nevhodné. NEVÍM,CO JE VTIPNY NA TOM,ŽE SI NĚKDO DĚLÁ SRANDU Z MRZAKŮ, VIKTOŘÍK NESKUTEČNĚ TRAPNÝ.V RÁDIU BYL DOBRÝ, ALE TOHLE BYL DĚS.Zlatý Míra Soukup oproti tomuto. ()

milwaukee

"Máňo, vystrč podvozek", tahle písnička je na Nobelovku. Majkl je bůh a jeho humor mi stopro sednul. Chtělo by to pokračování ()

Olafsson

Top humor! Styl jakym tady zahrajou scénky k už stokrát omílaným vtipům je pozvedá o úroveň výše. Btw. vítě někdo jak jse jmenuje ta prsatá holka? ;) ()

Ospalek

"Majkl Ví" se zařadil mezi mé oblíbené komiky (ani ne tak moc vtipy - mnohokrát ohranými - ale spíše jejich provedením a stylistikou). Majk Ví se mi prostě líbí a je to dobrý komik a i trošku herec :-). ()

JARDAHONDA

Miluju ironický humor.. Runway party byla po převratu ta nejlepší podívaná, na kterou se člověk mohl bez ostychu podívat.. " Majkl " Viktořík byl naprosto " IN " !! ()

Bojinda

Tohle bylo naprosto otřesný, když na to koukám teď, nedivím se, že jsem byl takový tele :D Ať žijou podobné pořady! ()