Inglorious Bitches (V)

• Francie Inglorious Bitches
všechny plakáty

SeanLSD

Viem si predstaviť tento film hodne dobre – dokonca by mohol doplniť to, čo Tarantinovmu chýbalo... Veď kto sa dostane osamote k najvyšším pohlavárom lepšie než dobre vyškolené židovské komando kurvičiek ? Chcelo to ešte ale trochu viac toho deja... presvedčivosti. a jednu poriadnu buznu, pre niektorých náckov s menšinovými chúťkami. _ Pre zaujímavý pornografický film s dejom je toto absolútne fantastická látka, ktorej nevyužitý potenciál zamrzí – a to pritom mali aj obrnený transportér! Je tu kopa zaujímavých nápadov, ako ten s čb. kamerou, ale natočené sú rutinne, bez snahy o skutočne filmové, dejové vložky, ktoré sú strašne odfláknuté a len tak akoby pomimo. _ No a potom je tu ten pornografický mor s dokončovaním scénok. Veď keď už tie svine nacistické tak nenávidím, prečo by som im mala dopriať smrť v takej príjemnej podobe a nenechať ich nedokončených... alebo naozaj zvrhlé zverstvo s nacistickými mŕtvolami frckajúcimi semeno v posmrtnom kŕči... to už by určite nebol porno mainstream! ()

NinadeL

Tupá, debilní rádoby porno parodie na Hanebné pancharty. Po 2. světové ani vidu, ani slechu. Přesně jako u Tarantina. ()

dr.horrible

Scéna výsluchu je nazisexplotation jak vyšité. Inak na xxx paródiu miestami prekvapivo slušné porno. Hlavne, ehm, scéna výsluchu. A záver. Všetky tie pekné české herečky. :) ()

sskrblik

Kterak to dopadne, když se francouz rozhodne napodobit američanův film a přizve si ostravaka a liberečáka (myšleno ženu z Liberce a ženu z Ostravy). S Hanebnými Panchartami to má společného pouze obal. Z hlediska kvantity či kvality jiných předností to ještě jde. Alespoň trochu se to snaží být péčko s dějem. ()