Adam Chaplin je zlom posadnutý muž, ktorý je odhodlaný za každú cenu pomstiť smrť svojej ženy. S nikým, kto sa mu postaví do cesty, nemá zľutovanie. Jeho cieľ je jasný. Stáva sa "Diablom" osobne, démonom, ktorý sa udržuje pri živote týraním ľudí. (*CARNIFEX*)

corpsy

Vivat Gore! Spoločnosť Necrostorm si začnem všímať a sledovať. ADAM CHAPLIN, ako ich prvý snímok, nastavil latku krvavého vizuálneho prednesu vysoko. Popri tom, ale nejde o nejaké umelecky schopné dielo. Nemá to viacero ingrediencií, ktoré tento žáner predstavuje a ten kamerový filter je lacný a na prd. Splatter ale výživný. ()

*CARNIFEX*

Adam Chaplin je zlom posadnutý muž, ktorý je odhodlaný za každú cenu pomstiť smrť svojej manželky. S nikým kto sa mu postaví do cesty nemá zľutovanie, no jeho jediným cieľom je samotný "Diabol", ktorý sa udržuje pri živote týraním nevinných ľudí. Maximálne nesympatický herci, kamera ako z tužkového pera zaslaného z Ebay za 5 eur. Amaterizmom posiate dielo, ktoré miestami vyjde dosť trápne, pričom najmä hlasy postáv vyznievajú ako z komiksu po nadýchaní sa hélia. Jediným plusom sa tak stáva gore, ktoré kvalitou taktiež občas "pokuľháva" - 25%. ()

Dellamorte

Čiže asi takto ! De Santi je borec a frajer ( filmársky aj fyzicky ), zhmotený termín výrazu " mačo " ! , ktorý už dlhšiu dobu neuzrel svetlo sveta. Som pyšná že tento bombardér vyštartoval z európy. Ryža len pozerá na oblohu , prečo je tak červená. Santi si svoj 4-slovný scenár sám zrežíroval aj odohral. A u Mňa sakra trafil bránku.a roztrhal sieť . Pri hodnotení som ubrala 150 bodov za nepresvedčivú bloody/color , potom pridala 190 bodov za destináciu , nadsádzku, pseudo sfilmovaný komix a dokonale využitú Hyper Anime Blood Simulation , prirátam aj ľúbozvučnú taliančinu......viac Mi nechýbalo. Proste návratka k starej dobrej ITA škole vymasírovaná dostupnou formou akú si fanda žánru na svoj debut môže dovoliť. A vypisovať o deji je zbytočné a smiešne.Snáď na porovnanie len to , že ryža by do toho nasekala karované sukne , alebo kýpte končiace bazookou a inými zhovadilostami a ako bonus k tomu prisexovaná párminútovka každých 15 minút A začínam mať pocit , že sa uvádza nový subžáner. P.S. je to film , ktorý si nezaslúž zhliadnutie na žiadnom PC so štvrťpalcovým , ani Megapalcovým monitorom.. Snáď v ryžovom podaní áno , ale to je už o inom... V každom prípade vizionársky dokonalá , no finančene nedotankovaná pecka. ()

hladass

No, je fakt, že podobné splatterové šílenství bych čekal spíše od Japonců, ale co už, jak jde vidět i Italové to umějí roztočit a docela slušně tak Japoncům šlapou na paty... U těchto filmů mám jeden zásadní problém, a to (asi jako ricci), že nevím, jak je mám přesně hodnotit... Na jednu stranu to je brutální řezničina s hektolitry krve, desítkami různých "mutantů" a vysvaleným hrdinou, který nekompromisně masakruje vše, co mu zkříží cestu, ale na druhou stranu, pokud se zrovna neodehrává jeden z mnoha masakrů a tvůrci se snaží alespoň o náznak nějakého příběhu a dokonce i psychologii postav (hahaha) je to neskutečně nudná kokotina... Takže za mě neutrální tři a jsem docela zvědavý s čím De Santi přijde příště... ()

George Stobbart

Podľa nadupaného traileru a nadšených ohlasov som očakával drsného kríženca napr. Vrany a Sweatshopu, no to sa naplnilo iba čiastočne a film je tak trochu moderným unikátom. Krvavá cesta Adama Chaplina za jeho pomstou na mňa pôsobila ako pravidelné striedanie troch úsekov; a to 1. skvelé krvavé bitky, 2. menej skvelé krvavé bitky s psychopatickým strihom, 3. zbytočné a zdĺhavé kecy zmutovaných postáv. Hlavný hrdina mi síce nebol práve sympatický a predvádzanie jeho svalnatej postavy a úchylného výrazu teda neocením, ale robotu odviedol v podstate dobrú. Modré filtrovanie bolo fajn, rovnako ako aj hudba a gore scény na ktorých je film založený. Aj napriek občasnej nude hodnotím vysoko a som zvedavý, či aj pokračovanie bude takýmto vydareným splatterovým námrdom. ()