Záhadná oběť laboratorní exploze, Jobe, je zachráněn a teď touží po pomstě. Doktor Benjamin Trace se pokouší ubránit před zneužitím svůj objev virtuální reality za pomoci mladých hackerů. Unikátní čip se však dostane do rukou nepřítele, který usiluje o získání kontroly nad světem. (oficiální text distributora)

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Trávníkáře" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

Vercinix

Předchozího dílu jsem si vážil za myšlenku, tohohle dílu si za myšlenku mohu vážit o dost méně, ale přeci. Je to však to jediné (oproti předchozímu dílu) co je na tom JAKŠ TAKŠ ucházející. Zbytek (herci, triky atd.) jsou (jak zde již padlo několikrát) opravdu úděsné. Ovšem divil jsem se, že některé komentáře aspoň v mezích normy ocenily závěrečnou "bitvu". Ta mě osobně přišla jako vyvrcholení a kulminace splznění dílu prvního a tam mi tento film teprve dokázal, že jsem se na něj díval jen kvůli odpočinku veškerých mozkových buněk!:) ()

Han22

Ten film je jedno velký WFT. Absolutně nenavazuje na první díl, hlavní postavy hrají jiní herci, přičemž kluk z jedničky zestárl tak o pět let, ale svět se za těch pět let změnil na nějakou zvláštní futuristickou společnost. Opět stejně jako v prvním díle nechybí podivné efekty (než tohle, tak radši nic) a přibyla šíleně přeplácaná výpravy a pitomoučké akční scény. A vrcholem všeho je Patrick Bergin, pro mě totálně nesympatický herec v hlavní roli. Jedna hvězdička za to, že jsem se u toho aspoň nenudil a přece jen je to lepší než šílené Pyunovské sci-fi béčka. ()

iXtr3m3

Fuj, tak toto bol fakt že takmer odpad. Šťastie, že som to videl v čase svojho vzniku, lebo teraz, aj keď hodnotím v budúcnosti, hodnotím podľa vtedajších dojmov, inak by to nedostalo nielen odpad, ale rovno by som to asi aj ignoroval v hodnotení, pretože to už aj Ghost in The Machine bol ďaleko lepší film a pritom žiadnu dieru do sveta neurobil... :) ()

TomasKotlant

Jde spíše o volné pokračování a paralelní realitu k prvnímu dílu než skutečně navazující druhý díl, ale i tak je to hodně inspirativní, pokud tedy dokážete odpustit některé zdánlivě nelogicky působící návaznosti situací. ()

drankeryth

Zbytocne pokracovanie povodneho filmu, ktoremu len robi hanbu. Nechapem kto mohol takyto hybrid trapnosti dat dokopy. Nechyba tomu malo a dal by som mu oznacenie odpad. ()

megan017

Není to tak hrozný, ale ani veledílo. Asi si někdo chtěl vykompezovat happyend, aby Job dopadl dobře, což mě samotnou neurazilo. Nepřijde mi to hrozné, celkem jsem se bavila. ()

Nathaniell

Točit se to dneska, jmenovalo by se to - Tron. Opravdu, virtuální realita je podaná hodně dobře, ovšem nedostatkem efektů se tvůrci zdržet nenechali. V dnešní době už je to úsměvné béčko, ale i tak si ho občas rád pustím. ()

Aywes odpad!

Tento scénář měl nejspíše vyvolat prudké bolesti zad a zařezávající se pocit hluboko do lebky. Hledat zde smysl je asi stejně možné jako najít pšouk ve vířivce. ()

Tomulka odpad!

Tak to je nahony vzdáleno jedničce. Mizerné herecké výkony, hrozné dialogy, hrozné efekty, hrozný děj a nejhorší, ale totálně nejhorší je JOB. Matt Frewer pojal JOBA jako totálního magora. Jenomže JOB byl vysoce vyvinutá inteligentní bytost, která se chtěla stát nesmrtelnou a nepřemožitelnou díky přenesení vědomí do Cyberprostoru. Pro mně trávnikář skončil jedničkou (zvoněním všech telefonů na světě). Tento film rozhodně nedoporučuji vidět. ()

DJ Laky

Travnikář 2 bylo oproti jedničce horší, Podle mě chvilkama průměrnej film a podrůměrnej film. A nakonec dávám celkové hodnocení 50%. ()