Nick a Jerry jsou nejlepší přátelé, kteří spolu i bydlí. Jerry, který má na starost malého synovce Veera, jenž přišel o oba rodiče, v žádném zaměstnání nevydrží dlouho, a tak mu Nick dost často pomáhá i finančně. Krátce poté, co Nick požádá o ruku svou přítelkyni Radhiku, přijde o práci. Oba nezaměstnaní dostanou nabídku, aby pracovali jako mužský doprovod. Nick odmítne, ale Jerry nabídku přijme kvůli malému Veerovi. Netrvá to dlouho a Jerry přemluví Nicka, kterému začínají docházet peníze a bojí se říct pravdu své snoubence, aby se k němu přidal, a tak vzniká úspěšná dvojice Rocco a Lovec. (andiek05)

NinadeL

Dostana meets Fashion a všichni jsme spokojení. Pokud jsou očekávání jiná, pak samozřejmě film nemůže sloužit. John a Akshay jsou neodolatelná dvojka koumáků dohnaných krizí ke kariéře pánského eskortu. Důvody jsou pragmatické, dopady bohužel negativní. Nicméně nebyl by to zábavný současný Bollywood, aby se nakonec vše v dobré obrátilo. Začínám si pomalu užívat i Deepiku, která mi dříve nebyla příliš sympatická. Ale už předem jsem vždycky spokojená, když si své vedlejší figurky podají Anupam se Sanjayem přesně v intencích svých hereckých škatulek. Inu, někdy jistota má cosi do sebe. A indická hrdost taky byla potěšena. Už nemám nejmenších pochyb, proč právě Akshay tolik let kraluje jejich srdcím. ()

T2

Rozpočet £2miliónyTržby USA $1,078,826Tržby Celosvetovo $12,700,000▐ Urazená a ponížená Radhika (Deepika Padukone) je dosť vytočená, lebo jej priateľ si v čase finančnej núdze privyrábal ako spoločník zhýralých paničiek cez klub Desi Boyz aby jej mohol splniť jej svadobné túžby. Nechýbajú bláznivé scény, dobieračky, tance a samozrejme romantický nádych. /70%/ ()

lenuse

Čekala jsem, že to bude bláznivá komedie, ale smála jsem se fakt málo, patetických promluv ovšem přes míru. Snad jen scéna s pracovním pohovorem na konci splnila mé očekávání. ()

ScarPoul

Na jednu stranu veľmi prostoduché a hlúpe, ale na stranu druhú je to zábavné a s krásnou Deepikou. Charaktery fungujú len príbeh je veľmi pozliepaný a niektoré veci sú tam vyslovene zbytočné. Dievčatá krásne/prostredie Londýna funguje a hudba znesiteľná. Neviem či by som si to druhý krát pozrel, ale aj napriek prostoduchosti ma to bavilo. ()

Lacike

Jedna z tých lepších indických komédií. Ženy si naviac užijú tance sexi borcov a nejaké tie hudobné výstupy. Proste v pohode film na jedno pozretie. 5/10. ()

Andrea1717

Celkom dobrá dvojka, Akshay a Jonh. Zápletka síce nič nové, ale keďže je to Indický film, je to natočené veľmi decentne. V podstate Indický film, ktorý môže zhliadnuť aj človek prostý nejakej skúsenosti s klasickou Indiou. Aj keď ja zastávam skôr teóriu šoku, takže výsledok je buď to miluješ, alebo nenávidíš, ale tiež je osvedčená :-) Rozhodne milý film, milý Akshay a milý bol aj Jonh aj keď svojim "macho" spôsobom. Príliš romantiky nečakajte ale inak vtipné to je :-) ()

andiek05

První polovina byla pro mě průměrnější, něco mi tam chybělo. Naopak druhá polovina se mi líbila mnohem více. Vývoj příběhu už byl zajímavější ale zároveň i vývoj samotných postav. Hudební vystoupení byly super, dobrá komedie, některé scény opravdu hodně pobavily :-D :-D :-D ()

rockwoman

Jejich revírem jsou ložnice osamělých, znuděných žen. Jejich tempo je nekonečné. Supermani z DB se umí fajně vlnit. ♪ ♫ ♪ 👍 ッ ()

atiratha

Tak jsem nakonec změnil hodnocení. Tenhle film teď používám k iniciaci ostatních do Bollywoodu, protože dokazuje, že i západního diváka můžou indické filmy bavit. Je to příjemně odlehčené, dobrá hudba, hlášky. V podstatě to dějově ničím nevyčnívá až na odvážné téma pánského eskortu (na indické poměry) ale je to řemeslně dobře provedené, tudíž doporučuji. ()