Série(3) / Epizody(39)
Obsahy(1)
Dobrodružství čuníka Rudiho a jeho dvou lidských kamarádů Fritze a Ayly a jejich rodin. Rudi nenalezne pouze vřelost a lásku jako zvířátko, ale pomůže také Fritzově tátovi a Aylině mámě, aby se dali dohromadi a jejich rodiny byly přijaty v jejich novém městě. (oficiální text distributora)
Hrají
Rainer Laupichler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Heike Trinker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Sigrid Burkholder
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Andreas Windhuis
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Maria Magdalena Pichler
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Jürgen Haug
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Peter Cieslinski
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Abendroth
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Jürgen Rißmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Gerrit Klein
Německo
Nejlepší seriály:
Beat (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaus Nierhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrdinové (2006) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Patrick Mölleken
Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexandra von Schwerin
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Albert Kitzl
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dorothea Walda
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Thomas Gimbel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Martine Schrey
Nejlepší seriály:
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Ludwig Hansmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Haydar Zorlu
Turecko
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fabian Grass
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)