Série(3) / Epizody(39)
Obsahy(1)
Dobrodružství čuníka Rudiho a jeho dvou lidských kamarádů Fritze a Ayly a jejich rodin. Rudi nenalezne pouze vřelost a lásku jako zvířátko, ale pomůže také Fritzově tátovi a Aylině mámě, aby se dali dohromadi a jejich rodiny byly přijaty v jejich novém městě. (oficiální text distributora)
Hrají
Stefan Preiss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Isabel Trimborn
Nejlepší seriály:
Řeka života (2013) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Hans-Peter Deppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Petra Blossey
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Imke Büchel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nora Quest
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Celina Hoff
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Manfred Breuckmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Sotiria Loucopoulos
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Georg Marin
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Heike Aust
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
David Halina
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Bernd Seidel
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Barbara Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Hans-Martin Stier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Susanne Pätzold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Waldemar Kobus
Polsko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Manfred Böll
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Susanne Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Ingrid Kalinowski
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)