Z malého mestečka v Kansase je unesených šesť členov jednej kresťanskej skupiny. Osnovatelia únosu, skupina psychopatov, sa rozhodne s unesenými trošku zabaviť. Ich predstava dobrej zábavy však pre väzňov znamená len ponižovanie a mučenie, s ktorým sa spája utrpenie a nakoniec strašná smrť... (beso74)

ricci.s odpad!

Ani neviem, ako tento shit okomentovať. Exploitation je môj najobľúbenejší hororový žáner, takže keď sa musím uchýliť k takémuto hodnoteniu, asi to niečo znamená. Od začiatku do konca jedným slovom nepozerateľné - nakrútené to bolo katastrofálne, zabijak ako aj scény mučenia boli totálne trápne a smiešne, scenár chýbal a dodám ešte toľko, že doteraz som asi v žiadnom krváku nevidel tlupu takýchto odporných, netalentovaných a nesympatických postáv. Koniec roka sa očividne nesie v znamení hororových prepadákov, a toto je pre mňa ďalší z adeptov na sračku roka. ()

Dellamorte

Nechala som si poradiť skúsenou omladinou a oplatilo sa. Je to to temná dráma s horrovými prvkami , ktorá navrch obsahuje aj soft gore. Idiot Mi nepripadal vo filme nikto , lebo takých je prebytok aj v ďaleko umelohmotnejších sračkák. Na rozpočet až prekvapujúco spokojná a minutážou neumučená. Filmový hnoj totiž čaká úplne inde a nevie sa dočkať nasadenia na CSFD. Ja to to teda neurobím, lebo to považujem za trestný čin. Instantná 3ka ,ako na objednávku. ()

George Stobbart odpad!

V tomto prípade sa mi ani nechce nejako rozpisovať, keďže toľko blbých postáv v tak blbých scénach som už dlho nevidel, celý tento "film" bol jeden veľký trapas a jeho tvorcov považujem za skutočných umelcov, pretože natočiť takúto mega-chujovinu je naozaj umenie. ()