Z malého mestečka v Kansase je unesených šesť členov jednej kresťanskej skupiny. Osnovatelia únosu, skupina psychopatov, sa rozhodne s unesenými trošku zabaviť. Ich predstava dobrej zábavy však pre väzňov znamená len ponižovanie a mučenie, s ktorým sa spája utrpenie a nakoniec strašná smrť... (beso74)

Dellamorte

Nechala som si poradiť skúsenou omladinou a oplatilo sa. Je to to temná dráma s horrovými prvkami , ktorá navrch obsahuje aj soft gore. Idiot Mi nepripadal vo filme nikto , lebo takých je prebytok aj v ďaleko umelohmotnejších sračkák. Na rozpočet až prekvapujúco spokojná a minutážou neumučená. Filmový hnoj totiž čaká úplne inde a nevie sa dočkať nasadenia na CSFD. Ja to to teda neurobím, lebo to považujem za trestný čin. Instantná 3ka ,ako na objednávku. ()

ricci.s odpad!

Ani neviem, ako tento shit okomentovať. Exploitation je môj najobľúbenejší hororový žáner, takže keď sa musím uchýliť k takémuto hodnoteniu, asi to niečo znamená. Od začiatku do konca jedným slovom nepozerateľné - nakrútené to bolo katastrofálne, zabijak ako aj scény mučenia boli totálne trápne a smiešne, scenár chýbal a dodám ešte toľko, že doteraz som asi v žiadnom krváku nevidel tlupu takýchto odporných, netalentovaných a nesympatických postáv. Koniec roka sa očividne nesie v znamení hororových prepadákov, a toto je pre mňa ďalší z adeptov na sračku roka. ()

George Stobbart odpad!

V tomto prípade sa mi ani nechce nejako rozpisovať, keďže toľko blbých postáv v tak blbých scénach som už dlho nevidel, celý tento "film" bol jeden veľký trapas a jeho tvorcov považujem za skutočných umelcov, pretože natočiť takúto mega-chujovinu je naozaj umenie. ()