The Dark Knight XXX: A Porn Parody

všechny plakáty
Z natáčení

montel

Joker unese, znásilní a poté zabije Batmanovu přítelkyni a Bruce Wayne proto odložil svůj plášť a svůj žal utápí v alkoholu. Na světě je však nová hrozba a Batman musí opět vyrazit do zbroje...Ono popsat děj tohoto péčka dává docela zabrat. Děj totiž totálně nedává smysl a i když jsou akční scény natočeny dobře, popíšu raději samotné erotické scény. Nejdříve se na scéně objeví Joker, který znásilní a zabije Batmanovu holku. Pak následují hned tři velmi podprůměrné scény, kdy si toho herečky moc nesundají a tak se souloží v nesmyslných hábitech, pláštích a různých kostýmech. Vrchol příjde při poslední scéně, kdy se rozjede trojka s vycházející hvězdou porna Andy San Dimas. Film je ale celkově spíše pro zvědavce. Fanoušci Batmana nebo dobrého porna by si tento film pouštět neměli. 35% ()

Prochy38

Od běžného porno filmu, který se mimo "postelové" scény stará maximálně tak o hloupé kostýmy max o ještě hloupější dialogy, se tento liší v mnohém. Dali si záležet na ději, byť jednoduchém, kostýmy jsou dokonce skvělé a krom souložení se dá říct, že herci opravdu i hrají. Žádné zklamání. Po přeskákání oných scén pohodová akční jednohubka. Bavil jsem se dobře :) ()

Ukko

Jsem rád, že jsem první, kdo reaguje na tento... erm film. A musím říct, že jsem potěšen. Řekněme si totiž na rovinu, že se jedná o choulostívé, nicméně zajímavé téma. Tak tedy Dark Knight XXX parody mě opravdu potěšil a to z několika důvodů. Tak především jde o licencovaného Batmana, tudíž zde uvidíte spoustu postav z originálního Batmanovského světa, které nejsou žádné napodobeniny. Za druhé:.opravdu se jedná o film, takže můžete čekat věci jako "herecké výkony". "scénář" a "příběh". Za třetí: v dnešní době "rychlovek" mě potešila úroveň filmu a záplaetka, která byla, mohli ot tak říci, originální! A za poslední: jedná se o jeden z mála filmů, kde jsem přeskakoval Pé scény a sledoval děj. Pochopitelně je potřeba brát film se značnou rezervou ale jako XXX parody mě to pobavilo. :) ()

Venous666

Jednu hvězdičku za to, že někdo měl koule natočit pornoparodii na Batmana, další hvězdu za to, že tam vystupovala moje oblíbenkyně Christy Mack. Jak už lidi psali , tak se těžko popisuje děj a nebo erotické scény. Ale celkově je to slabší odvar ()

elpin

Co mi v dnešním, i jinak scenáristicky zvládnutém pornu chybí a bohužel Temný Rytíř není výjimkou, je hardcore akce dobře skloubená s vlastním filmem. Herecké výkony nejsou špatné a postavy hrají dobře, ale jakmile dojde na "akci", je najednou střih a herci vystoupí ze svých rolí a chovají se jak v každém jiném pornu. Zajatkyně si to najednou užívá nebo vražedná sukuba v akci přede jak kočka. Je to škoda a podle mě to ničí celkový dojem z filmu. ()