Šílenec unese 8 osob, které obviňuje ze smrti svého syna. Všechny donutí, aby se zúčastnili jeho hry. Principem hry je, že účastníci procházejí několika etapami, a v každé z nich musejí bojovat s jiným druhem žraloka. Pro osm hráčů začíná boj o život. (LIVINGDEAD)

Ryšty

Musím říct, že ten nápad mě zaujal, takový Saw se žralokama. Jenže tam dokazali vymyslet tolik nesmyslných píčovin, že to zase celý dojebali. K tomu si přičtu úplně dementní osazenstvo a vyjde z toho todle hovno. ()

beso74

Škoda že tento film nevidel rímsky cisár Vespasianus, namiesto námornej bitky v Koloseu by zorganizoval súboj gladiátori vs. žraloky. Asylum ma inač sklamal, po žralokoch schopných skákať do takmer 100 metrovej výšky, plávajúcich v piesku, dvojhlavých žralokoch a i tých, čo vedia chodiť na plutvách som čakal nejakú zvláštnu odrodu, aspoň lietajúcu, neviditeľnú či aspoň schopnú lúštiť križovky. Namiesto toho, som sa dočkal obyčajných fušerne zdigitalizovaných druhov, pričom ten istý troj sekundový záber išiel aj zo päťkrát (ako prípade žraloka tigrieho). Súboje vo vode boli zložené z bubliniek v popredí a niečoho rozmazaného v pozadí. Hlavný zloduch ( Patrick Bergin) presedel celý film pred notebookom a fajčil (predpokladám, že to isté) kubánske cigáro. A zvyšok filmových postáv? Tak tomu vyoperovali pud sebazáchovy a pre istotu popritom spravili aj takmer úplnú lobotómiu mozgu (Vrcholom stupidity je asi prechod cez minové pole, aj škôlkari by to asi zvládli lepšie ...) Jedna hviezdička je tu zato, že rozjazd, ako to už azyláci majú vo zvyku je svižný, škoda, že v momente keď skončia úvodné titulky, už sa to najhlavnejšie dávno odohralo (Asi fakt platí, že kde iní ešte len začínajú, Asylum už končí). ()

walkingdead odpad!

Dobře, uznávám, jsem idiot. Mohl jsem jít v klidu v půl jedenácté spát a ráno bych nešel do práce s očima jako feťák. Ale ne, já jsem se radši díval v TV na další píčovinu, tak dobře mi tak. Kdybych nebyl líný, tak jsem tu bednu vyhodil z okna... Na druhou stranu pokud jim digitální efekty dělalo čtyřleté dítě, tak se omlouvám a jsem pro nominaci na Oscara. ()

The Skala

Nápad neni vůbec špatný, ale realizace, efekty, herecké výkony z toho děají totální sračku. Takže ta jedna hvězda je jen za ten nápad. 8% ()

Keytt

Váhala jsem jestli si tento film vůbec tu 1* zaslouží. Nakonec jsem se rozhodla, že ano ale pouze za celkem originální nápad. Sice to může připomínat Saw (jeden šílenec se snaží zabít "špatné" lidi), ale způsob zabíjení je odlišný. Všechno ostatní je fraška. Skupinu "hráčů" lze rozdělit na dvě skupiny. Jedni jsou strašně stateční a myslí si, že žraloka umlátí holýma rukama a druzí se celou dobu schovávají za ostatní a mluví, jako by pozřeli všechnu moudrost světa. Paradoxně přežije největší posera, která to ve finále hrozně nandá padouchovi a jeho fanatické milence či co to bylo. Prostě komedie a to ani nemluvím o příšerných žralocích, kteří v akci vypadali jakoby je namalovalo dítě. ()

adam31 odpad!

Tak to je neskutočný hnůj!!! To sa málokedy vidí. Toľko tupých "scén" dokáže zlátať len neskutočný pablb! Ani Žraločie tornádo 1,2,3,4 a ešte neviem koľko, neboli taký hnoj! Hoci tá séria je tiež za čiarou! No tam sa dalo aspoň zasmiať. Tu pri tomto tak akurát poblejt! ()

vlcekmirek

Robin Hood se na staré roky zbláznil a dal se k Asylum? No, účtenky je třeba platit a z důchodu to jde těžko. Kdyby se v Asylum poučili z Sharknada, mohli to pojmout aspoň jako komedii. Lidi by se možná pobavili. Takhle se člověk akorát smál nad tím, jak je to blbé. ()