Čarovné kuličky kouzlí překvapení a také hudební pohádku o lásce prince a Kačenky. (Česká televize)

Pitryx

Prvních dvacet minut snad ani nemá smysl komentovat. Je to naprosto bezduchá směs blbiny na blbinu. Pohádka která poté následuje to přece jen trošku vylepší a nevím, proč nemohla zůstat samostatně. U toho jsem se občas dobře bavil a pan Sobota tu jednoznačně exceloval. Dá se kouknout i podruhé, ale bez toho začátku.  50 %  ()

knihovna

Co se pamatuji, tak to byla bezva ujeťárna. A pan Nárožný tam hrál nepotopitelného potapa - měl na zádech balonky a v puse šnorchl  :-). ()

charles3

Jedna z trojice mých nejoblíbenějších předrevolučních televizních pohádek (+ O chytrém Honzovi + O princezně, která ráčkovala). Díky hercům (polovina tehdejšího Semaforu) a jejich humoru se tehdy dobře bavili i dospělí. Vondráček zde měl o poznání lepší roli než v o rok starší TV pohádce O Honzovi a Barušce. Soudě podle mizivého počtu hodnocení (nemluvě o komentářích) ovšem soudím, že se v naší televizi už KaZ dlouho nereprízovala, což je docela škoda... ()