Všechno uvidíme

• Francie On aura tout vu (více)

Francois Perrin, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo, lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky (oficiální text distributora)

Thomick

"Pf, v poslední americké produkci to bylo 128 minut sexu ve filmu, který trval 130." - "A co je v těch dvou zbývajících?" - "Psychologie." --- Mělo to náběh na obyčejný drama i na pořádnej francouzskej bordel, nakonec z toho nebylo ani jedno. Zbylo jen pár trefných postřehů a povedených dvojsmyslů. Ve výsledku tak moc nevýraznej Veber, že skoro ani nemůžu uvěřit, že ve stejnym roce napsal geniální Hračku. ()

MJMilan

Tohle je jeden z nejlepších romantických filmů, jaký jsem kdy viděl a přitom je paradoxně z pornografického prostředí a se skvělým hercem převážně komických až šaškovských rolí. Především se mi líbí, že je svým tématem a zpracováním úplně jinde než ostatní romantické filmy. Ono vymyslet romantický scénář je možná příliš jednoduché, či lacinné, avšak udělat kvalitní pornáč z obsahem romantického filmu, to je ta pravá práce pro Francoise Perrina! ()

Frenegonda

I čert snáší na větší hromadu. A když už se má něco posrat tak se to posere odshora dolů. Francois se dostal do pěknýho průšvihu. Původně chtěl nafotit skvělou sýrovou reklamu, ale přilítla tam ta blbá moucha a... Pak chtěl natočit skvělý citlivý film hlavně o duši... ale producent má rád výrazy jako NA KOLENA TY PSICE... ()

D.Moore

Všechna čest, že film o natáčení porna (navíc film francouzský) není zbytečně lascivní a pubertálně nesází jen na co nejlechtivější scény. Spousta věcí je naopak jen naznačena a když už dojde na košilatost, je většinou docela vtipná nebo naopak nečekaně vážná, Pierre Richard hraje umírněně a celé je to takové tiché... Pořád mám ale dojem, že se toho ve Všechno uvidíme děje méně než kolik by mělo a některé věci paradoxně přebývají (Charlotte s pornohercem atd.). ()

Martrix

Většině filmů Francise Vebera jsem dal 4*. A skoro vždy to bylo ze stejného důvodu. Průměrná komedie, která je vytuněná přesahem, který vás přiměje k zamyšlení a samozřejmě účastí Pierra, si vždy zaslouží lepší hodnocení. Vždyť dnes už se takové věci ani netočí. Ono je to velmi těžké namíchat komedii s nějakým solidním vzkazem, aby to bylo homogenní a uvěřitelné. Ten přesah je tady pohřben snahou o romantiku a neochotou přitvrdit v humorných situacích. Vlastně ani pořádně nevím, co se autor snažil říct. Což by mi nevadilo, kdybych se celou dobu bavil. To se ale dělo jen zřídka, takže jsem na vážkách. Ten potenciál nebyl pořádně vytěžený a režijně to taky nemělo šmrnc. Takže tentokrát jen lepší 3*. ()