The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francie Le Jour où la Terre s'ébranla
všechny plakáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

johnyoss

Snímek který nahustil do 3 minut opravdu všechno. Myslím, že hlavní smysl, a to je pobavit, je zde splněn, ikdyž je škoda, že z toho Raphaël Descraques nedostal maličko víc, ale to na kráse moc neubírá. Hodnocení 9/10 ()

skepticka

Vidím,že je to skoro ako u nás doma!Potešilo ma aspoň,že v tom nie som sama:-)Pôvodne som chcela dať 4*,ale nemôžem inak,už za ten nadhľad s akým sa vedia muži pobaviť na vlastnej nedokonalosti, musím ako žena oceniť.Niekedy je potreba pobaviť sa, aj na vlastný účet a nebrať sa príliš vážne.Pre tento námet si nedokážem predstaviť iné("vkusné")podanie,proste som asi trochu sprosťanda,ale mne sa to páčilo:-)Budem len dúfať,že sa zo mňa nikdy nestane taká puritánka,aby ma rozhodila takáto nevinná prasačinka! ()

Fun1k

Skvělý a vtipný nápad (který se navíc zabývá otázkou osobní svobody) v dobrém provedení a s humorným twistem. ()

Corek

Takovéhle krátké scénky s absurdní pointou já prostě žeru a tahle je ještě i velice zdařile natocená. ()

EP2012 odpad!

Nehorázně dementní, trapné, vulgární, k zblití. Bohužel dnes takovou píčovinumůže dát na net každej idiot a ještě se najde plno kreténů, co mu za to tleská! Ten konec světa je kurevsky potřeba! ()