Tajné hrátky

Rachel je matka v domácnosti frustrovaná svým středostavovským životem. Jelikož se nudí, rozhodne se zajít do striptérského baru, kde se setká s McKennou, krásnou striptérkou. Ve snaze "zachránit" ji si McKennu najme jako chůvu... Rachel je něco málo přes třicet a má všechno, o čem mladá žena sní – oddaného, úspěšného a hezkého manžela, překrásného syna, skvělý dům v Silver Lake v Los Angeles. Přesto je však nespokojená a nemůže si sama pomoct. Jen tak z nudy jednou zajde do striptérského baru, kde se seznámí s teprve devatenáctiletou striptérkou McKennou. Pravděpodobně ve snaze zachránit další zmařený mladý život, nabídne McKenně práci chůvy a nastěhuje si ji k sobě do domu. Od té chvíle se její rodinný život obrátí vzhůru nohama. Skvělé komediální drama oceněné za nejlepší režii (Jill Solowayová) na festivalu v Sundance. (Cinemax)

Montmorency

Znuděné bohaté manželky vs. úspěšní tatíci, co se sami královsky baví, zatímco maminám zůstávaj děcka na krku a kromě vaření a plínek nemaj v hlavě nic jinýho, na mě působilo zbytečně klišoidně, jako život v uzavřené sektě, ze které není úniku.....Následný sled událostí (včetně nesmyslných scén s podivnou psycholožkou) je prostě stupidní. Konec tomu taky moc nepřidal (trochu sexu a jsem zase happy slepice ?!).......Nemůžu si pomoct, ale největší klad tohoto filmu je pro mě J.Radnor, který se snad konečně vymanil z rolí kopírujícíchTeda Mosbyho.. ()

Kritik

Tak tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. Nezachránili to ani brilantní Josh Radnor s Juno Temple. Nevermore... ()

vilis_11

Varování na téma: co se může stát, když to své wife pořádně neuděláte. Na druhou stranu pokud jste snili o tom, že vaše babysitter bude mladinká nadržená sexuální pracovnice, běžte si klidně zasurfovat. Díky časté absenci jakékoli hudby v podtextu nečekaně realisticky syrové. ()

Atari odpad!

Zřejmě nejsem schopný tento film docenit. S manželkou jsme přetrpěli skoro dvě hodiny totálního braku. Josh Radnor pro mě asi zůstane hercem jedné role, protože v tomto filmu na mě dojem dojem rozhodně neudělal. Film o tom, že kurva zůstane kurvou a o jedný znuděný ženský, která z nudy udělá debilitu, ale nakonec je z toho happy end zachráněného manželství. Za mě velký špatný. ()

Sejkorka

Pěkně jsem si naběhl, neboť jsem přehlédl, že Josh Radnor není režisér tohoto filmu (Jdavše po  jeho filmografii, kde má tedy jako režisér dva filmy, výborné Bezvadíkyještěprosím a průměrná Svobodná umění). Ale i to je veledílo ve srovnání s touhle srágorou. Musel jsem přetáčet a nejspíš mi nic neuniklo. Pochopitelně svůdné Juno Temple a jejím krásným .... vlasům. Takže to u mě vytáhla z odpadu na 1*. ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)