Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává zcela nový rozměr. Začíná v momentě, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úkolů, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldák. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo je potřebuje. Když o jejich služby požádá samotný trácký král a jeho krásná dcera, jejichž zemi neustále ohrožují tyranští bojovníci, Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno .. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

No nič pre mňa to skončilo. Ja už nemám čo viac argumentovať lebo som vysvetlil všetko čo bolo zjavné. Ak to niekto nepochopil a schválne má zavreté oči, to už nie je môj problém. Takže pekný večer.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, ywo666

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Vidíš a toto je presne dôkaz psychickej labilnosti, keby si to sakra aspoň nedával najavo. Či mi závidíš moje správanie alebo si vážne až taký úbožiak, že sa na viac nezmôžeš? Trošku sa do prdele vzmuž, vzchop a začni žiť, nie hniť.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

Madsbender

Tak dospelým slušným ľuďom sa také vulgarizmy nepáčia. To nepoznáš všeobecnú mienku slušných ľudí ? Nuž áno v poslednej dobe sa veľa ľudí z puberty nedostane a správajú sa pubertálne až do 30tky. Myslím si že vulgarizmy patria práve a len do pubertálneho správania. Pretože práve v ňom má u ľudí miesto amorálne správania. A vulgarizmy sú amorálne, či tebe pojmi ako morálka, slušnosť, úcta u ľudí, vnútorný mier, pravé šťastie, sebazdokonaľovanie nič nehovoria ?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Madsbender

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

ywo666

Mne si zas na smiech ty. Kde si nabral, že rodina, pohoda a dospelé správanie súvisia so stereotypom a stiahnutým chvostom ? :D Takéto bludy tárať, no to je teda něco. A potom,že kto je za idiota, ja tu na rozdiel od teba natáram sprostosti, ale to ty nepochopíš. Ja viem o čom je South Park, tiež som ho sledoval keď som bol puberťák a pochopil som ho už vtedy. Viac ma to nemá prečo baviť pretože na druhej strane to je zároveň kopa záchodového humoru, a ja mám rád len ten inteligentný. Ďalšia vec, ja som tu do nikoho nevyrýval, ja som sa úplne slušne, dôstojne zapojil do diskusie ako človek, ktorý si chce v niečom urobiť jasno, vy ste ma tu začali napádať a bezdôvodne mi nadávať, takže mňa z niečoho tu viniť je reálne choromyseľné. Ale podobných asociálov poznám. Ale máš plnú pravdu v tom, že podľa mňa je široký rozhľadom vnútorný pokoj, meditácie, joga, z časti aj vegánstvo, lebo ovocie a zeleninu mám veľmi rád, ale aj na mäsa si pochutím si predstav. A ako som už písal, priťahujú ma len ženy, obzvlášť len jedna ;)  Ja ťa nemusím za nič označovať či odsudzovať, to si už dokonale stihol spraviť sám, ja len na to poukazujem. Ale to tiež určite nechápeš :D

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, stuntmanMIKE, Lefty86

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Madsbender

Tak podla neho je siroky rozhlad, oslobodenie Tibetu, vibracie, meditacie, reinkarnacia, joga, veganstvo a dol pol pasa nahy Kellan Lutz.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ešte by som možno dodal, že k tomu, aby človek pochopil humor v South Parku, je potrebná znalosť ako americkej kultúry, tak popkultúry, ekonomiky, politiky (domácej aj zahraničnej) atď. atď., cez celebrity a náboženstvo až po hierarchiu organizácií, priemysel a armádu. 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Methew

ty moc South Park nepoznáš, že ? South Park vôbec nieje pre puberťákov... tí sa len hyhńajú na slovkách "fuck" ... South Park dokáže skutočne oceniť len naozaj mysliaci človek s nadhľadom a širokým spektrom záberu v rámci svetového diania... pretože ten seriál je o tom... Ale k tebe... ako vysvetlíš ty svoj avatar... Budha... fiktívny čurák level Ježiš. Objasni to ty ynteligent :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1, Madsbender

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Methew

Dobreee. Bavis ma dalej. Kludne mi hadaj aj 2 roky. Mne tu uz sudili rozne vekove rozhranie. Cim nizsi odhad mojho veku tym viac ma to bavi. Ale jednu pravdu mas. Moc sa mi dospiet nechce. Ak dospelost znamena rodina, nuda, streotyp a stiahnuty chvost. A tato diskusia urcite splnila ucel. Vsetci sme sa pobavili na tvoj ukor. Oznacuju ta za gaya, hipika, kokota, imbecila a neviem co este. Takze ak si si chcel nechat vynadat a urobit zo seba uplneho chuja. Velmi uspesna diskusia.

na příspěvěk reagoval Methew

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Methew

Aha, čiže ak sa niekomu páči South Park, automaticky je to pubertálny nedorost. Asi na túto tému napíšem diplomovku.

na příspěvěk reagoval Methew

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

ywo666

Hej, to je asi ten za fotkou Cartmana, človek, ktorý má problém dospieť alebo je ešte v pubertálnom veku a jeho hlášky sa nedajú brať vážne v oboch prípadoch. Zjavne si nepochopil o čom som písal, ale to nie je môj problém, pre mňa táto diskusia splnila účel.

na příspěvěk reagoval Madsbender, ywo666, stuntmanMIKE

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Když mě už nebaví se pořád jenom hádat.... raději jsem se od tuď úplně odhlásil. Zkusím jít chvilku cestu míru.

Ostatně do komentu už jsem též napsal svoje.... Je hold dost těžký přebučet celé stádo.

Vítej v mém světě.... :D

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ser na tuhle diskuzi pojď to zaspamovat u Robocopa nebo mě tam ubijou. Jako nemusím tě, ale mám z toho filmu úplně stejnej pocit jako ty. Těch 76% je pro mě fakt nepochopitelných.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (více)

Udělen první "ČSFD Honor Award"

Udělen první "ČSFD Honor Award"

26.04.2015

Ve třetím dubnovém týdnu se v Praze uskutečnil koncert filmové hudby Film Music Prague s repertoárem skladeb španělského skladatele Fernanda Velázqueze a dvou Britů ve službách Hollywoodu, Harryho… (více)

Hollywoodští skladatelé v Praze

Hollywoodští skladatelé v Praze

18.04.2015

Hned několik světových premiér obohatí program 4. ročníku festivalu Film Music Prague. V rámci koncertu s názvem Hudba Hollywoodu zazní 23. dubna ve Dvořákově síni Rudolfina hudební ukázka z… (více)

Oheň a led podle Rodrigueze

Oheň a led podle Rodrigueze

20.12.2014

Conanovsky laděných fantasy není nikdy dost. Letošní Hercules s Dwaynem Johnsonem nakonec slavil slušný úspěch, takže není vývoj dalších žánrovek v zásadním ohrožení. Komu to hraje do karet? Robertu… (více)

Reklama

Reklama