Případy Anniky Bengtzonové

• Švédsko Annika Bengtzon (více)
Švédsko / Německo, 2012, 8 h 53 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Liza Marklund (kniha)

Hudba:

Adam Nordén

Malin Crépin, Björn Kjellman, Leif Andrée, Kajsa Ernst, Erik Johansson, Felix Engström, Richard Ulfsäter, Elvira Franzén, Edvin Ryding (více)

Epizody(6)

Jedná se o reportérské příběhy Anniky Bengtzonové (Malin Crépin) kterých bylo zatím natočeno šest.
NÁZVY: A Place in The Sun, Lifetime, Prime Time, The Red Wolf, Studio Sex, Nobels Testament. (Terva)

Recenze uživatele Dzeyna k tomuto seriálu (5)

Hlavní vysílací čas (2012) (E02)

Výborný díl! A jako vždy zapeklitý konec se zajímavým rozhřešením. Anikka jako vždy nezklamala. Prostě nemám slov! ()

Studio Sex (2012) (E03)

Mega, Anikka se svlékla. Tak to tleskám, už se těším, co bude schopná udělat dalšího kvůli práci a nějakému zajímavému případu. Zpracování je velmi pozoruhodné, jelikož se řeší téměř celou dobu určitý případ a do toho se ještě stihne Anikky rodinný život. Výborné. ()

Rudý vlk (2012) (E04)

Už po druhé totální nářez a nejlepší konec. Ovšem tentokrát byl příběh ještě víc nabitý a drastičtější, o to víc, když byl z prostředí levicových stran a hnutí. Opravdu pecka! ()

Lifetime (2012) (E05)

Jsem celkem mile potěšená tímto počinem a rozhodně zkouknu všechny "díly" Anikky. Děj je dobře propracovaný a člověk se nenudí a dokonce se i zasměje. Ale nejlepší na tom je, že se musí zapnout mozek a zapřemýšlet, jak případ dopadne a kde je "zakopaný pes". Opravdu skvělá podívaná! ()

Místo na slunci (2012) (E06)

Asi tak trochu vyzdvižené Švédsko, oproti němu Španělsko je zde zinscenované, poměrně pod úrovni moderního světa. Ovšem Anikka jako vždy unikátní a výborný výkon a skvělý případ, u kterého se téměř nedal tušit správný konec. Parádní podívaná jako vždy. ()