UFC 157: Rousey vs. Carmouche

Sportovní
Kanada, 2013

Účinkují:

Ronda Rousey

Show se uskutečnila 23. února 2013 v Honda Center (Anaheim, California). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Josh Koscheck vs. Robbie Lawler
2) Court McGee vs. Josh Neer
3) Ivan Menjivar vs. Urijah Faber
4) Dan Henderson vs. Lyoto Machida
5) Ronda Rousey (c) vs. Liz Carmouche (UFC Women's Bantamweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Koscheck vs. Lawner 4* Pěknej zápas s parádním TKO……. McGee vs. Neer 4* Taky pěknej zápas, ve kterém padne spousta úderů a je tam i trochu krve :)……… Faber vs. Menjivar 4* další pěknej zápas ve kterém byla jedna velká chyba potrestaná parádním submissionem. …….. Robertson vs. B. Jardine 5* Parádní zápas ve kterém se jede na zemi a končí submissionem. ………. Machida vs. Dan Henderson 5* Technicky parádní zápas, ve kterém nechybí pokusy o submissions, takedowny a skvělé údery a kopy. Začátek je sice pomalejší, ale jinak je zápas skvělý. Nejraději bych tu viděl remízu :)……….. Rousey vs. Carmouche 5* Na tento zápas jsem se hodně těšil, protože jsem ještě žádný ženský MMA fight neviděl. Jako premiéra v UFC se ženský zápas snad ani líp vydařit nemohl. Je to fakt mazec, ve kterém to vypadá všelijak a skončí to opravdu parádně (Navíc jsem fandil vítězce :D)……… Bermudez vs. Grice 5* další parádní zápas, kterej je svižnej a padá v něm spousta skvělých úderů a všeho ostatního. Nebál bych se zápas označit za nejlepší v tomto Eventu. Oba borci by si vítězství zasloužili…… UFC 157 se podle mě hodně povedlo a hlavní zápas byl suprovej. Za mě 97% :) ()

• Jednalo se o první ženský zápas v UFC, první titulový zápas žen v UFC a první hlavní zápas večera v podání žen. (The Viper)
  • Zápas mezi Lyoto Machidou a Danem Hendersonem byl o post vyzyvatele šampiona polotěžké divize UFC. (The Viper)