Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Henk123

Tohle je pro mě opravdu nečekané překvapení, nezáleží na tom, že herci nejsou zrovna nejsympatičtější a že to jako celek působí trochu ''béčkově'', ale pro mě to byl doopravdový filmový zážitek, který ve mě rozproudil tolik emocí, že nevím co si mám o tom myslet. Takhle jsem se naposledy cítil po zhlédnutí Funny Games USA. No, není divu, v určitých věcech je Cheap Thrills velmi podobný. Jelikož tu nechci nijak spoilerovat, tak bych vynechal další rozklad mého psychického rozpoložení jednotlivými pasážemi v průběhu filmu a doporučoval bych každému aby si tím prošel sám. Tohle je zkouška lidskosti a základních morálních aspektů každého člověka. Co by jsi udělal/a ty ? ()

tommmy89

Dosť lacno vyzerajúci film, tak skryto pôsobiaci, že si ho človek sotva všimne niekde na upútavkách na dobré filmy a vôbec ... Vrelo odporúčam pozrieť, celkom strhujúci film - ako to nazvať? Tak trochu komédia, thriller a krimi záležitosť. Najviac to ale hrá na komédiu v mojom prípade :) Miestami mi to pripadalo ako seriál, kde za obrovské prachy človek musí spraviť disciplínu, aby ich vyhral a nie hocjakú, ale obvykle prekonáva sám seba a to doslova. Nie každému sa to však podarí. Máte radi niečo takéto? Tak tento film namieša večernú náladu práve týmto smerom. ()

Firebug

Prakticky žádná očekávání následovalo příjemné překvapení. Vcelku odhadnutelné směřování příběhu o tom, kam jsou až lidé ochotní pro prachy zajít (vzpomněl jsem si na Může z Jihu od Roalda Dahla), díky krátké stopáži a dynamické režii naštěstí nenudí. Herci jsou příjemní a dost mě překvapil D. Koechner, který do své role vplul velmi přirozeně (znám ho z komedií) a vůbec v ní nepůsobil nepatřičně. 3,4* velkoryse zaokrouhlené na 4* :-) ()

kikakrystof

Na začátku je to taková nevinná hra, kde dva kamarádi dostávají různé úkoly jako sáhnout někomu na zadek za 200 doláčů, jen pro pobavení manželského páru(oni se tím teda na začátku baví všichni, i ti dva kamarádi). Poté se dostaneme do jejich bytu, kde to začne být už trochu drsnější. Kamarádi už nesoutěží jen tak pro zábavu, ale jen pro ty peníze a hlavně soupeří mezi sebou. Úkoly, ale plnit nemusí, mohou svobodně odejít už s vydělanými penězi, bohužel jim to není dost a začnou mezi sebou soupeřit dosti drsně. Manželský pár si tu krásně zvrácenou hru užívá, což se o těch kamarádech říci nedá. Ve filmu je vidět, kam až jsou lidi ochotní zajít pro prachy. Poslední scéna před závěrečnými titulkami je dokonalá. Jo a navíc je to i docela úsměvný(spíše po stránce černýho humoru).75% ()

MareT.

Celkem fajn napad o tom, co vsechno jsou lidi schopni udelat pro penize. Ma to i takovy neurcity podton, kdy nevim co ocekavat od urcitych protagonistu (je ten bohac chlipny uchyl nebo se jen vazne nudi). Nejakou dohru to ale mit mohlo. ()

SpaceOdyseus

Skvele vygradovana zanrovka, kde zaverecna pointa neni moc prekapiva, ale i tak po ceste k ni ceka dost momentu prekvapeni at uz sokujicich, usmevnych, nebo napinavych. V ramci zanru jde o super scenar, ktery je velmi dobre odrezirovany spolu se skvelymi hereckymi vykony vsech zucastnenych. Jde tedy o nekompromisni zabavu, ktera po projekci zanecha neprijemnou pachut, zpusobenou uveritelnosti deje, situaci a hlavne postav a jejich nekompromisnich rozhodnuti. ()

Hanys_

Zvrácené. Ale taky dost zábavné, byť rozhodně ne nepředvídatelné. Protože bylo celkem dost jasné, že od nevinného plácání po zadku se asi rychle přejde k větším drsňárnám. ()

Disease

Mohlo to mít nějaké morální poselství. Nebo to mohlo být zábavné. Případně to mohlo být krvavé a šokující. No, ale nebylo... ()

Gastovski

Docela slušná haluzárna po které se člověk zamyslí nad rčením o vrtání kolen za pár drobných a taky jaká je optimální cena za ukončení kamarádství. ()

Junys

Dva kamarádi se potkají v baru po hodně dlouhé době. U stolu zahlédnou pár který dává peníze za úkoly. Zábava se pomale mění na hru o život. - Byla to pecka.. Trochu krve tam bylo, humoru taky. Splnilo to více než jsem očekával.. ()

Doomedx

Zacatek relativne predvidatelny, zbytek ovsem nikoliv (vcetne konce). Cele to ma takovy zajimavy nadech, diky kteremu nevite co mate / muzete od filmu ocekvat, takze cekate, cekate a ono furt nic a potom "béém".. velmi zajimave natoceny film. Davam 75%, filmu ubiraji nejvice herecke vykony protagonistu. ()

Raziel_cz

No, nevím, kde v tom kromě posledního záběru měla být ta komedie, ale film oukej. David Koechner není Jeffrey Combs, na druhou stranu je ale zajímavé, že protagonisté Cheap Thrills všechny ty věci dělají dobrovolně, takže o to je tahle věc zvrácenější. Konec se dal čekat, zábavné to ovšem bylo. Would You Rather se mi ale přece jen líbilo víc. ()

DavidWebb

Pred rokom možno dvoma, som čítal článok o mojej vcelku obľúbenej herečke Lene Headey, ktorá sa na sociálnej sieti sťažovala, že jej na účte zostalo 5£. Ako kto zachádza s peniazmi teraz nie je podstatné, the thing is, že som si nato spomenul hneď ako som v tomto "snímku" videl Saru Paxton. Ja viem, že každý musí platiť účty ale... No ništ, z jej pohľadu furt lepšie ako tí dvaja zúfalci v ešte zúfalejšej situácii. Podoba s 13: beloved je zjavná aj keď o úplný remake sa nejedná a mal som pocit, že toto míňa už aj "béčkovú" ligu - do tyče, niečo tak lacné - vyzeralo to ako by to natočili za tie prachy, čo Pat našiel v hajzľovej mise. Nezaujímavé, bez zábavy, bez napätia, bez myšlienky (že zúfalí ľudia robia zúfalé veci?), bez originality... Bože Sara, to už rovno môžeš hrať v porne. ()

vitac.

Samotné téma CT moc originální není, stejně jako některé pasáže, ale provedení je velmi vydařené. Ještě teď je mi mírně šoufl a tak blízko ke zvracení jsem u filmu snad ještě taky nikdy neměl - když pominu takové ty situace, kdy se na něco koukáte a ujíždí vám obraz... na tom ale pak nemá hlavní zásluhu samotný film, že ano:) A vůbec, když už je to slovo po ruce... je to zvrácený film, fuj. Bez přemýšlení, protože mozek se tu zaostří jen na prachy. (Mimochodem - hrozí vám že skončíte na ulici? Nevadí, hlavně že máte TV přes půl stěny a za poslední dvacku si naplníte nádrž v autě:)) Ale je také hodně... jak to popsat... vtíravý, intenzivní, tak nějak bezprostřední. Herci mi na role seděli do puntíku, tempo i muzika v pořádku, takže pěkné čtyři hvězdičky. ()

miki68cz

Jednoduchá, syrová a povedená taškařice. Návod jak natočit dobrý film se čtyřmi neznámími herci v jednom domě, v jedné hospodě s dobrou a sporou muzikou. Učte se pan Katz vám to ukáže. Doporučuji já se bavil i když o žánr komedie tu moc neběží, spíš o smutně tvrdé drama s podnázvem "co dokážou peníze" ()

Honzulik

Cheap Thrills (Levná vzrušení) - tak tento film není vůbec špatný. Jedna z nejlepších vlastností tohoto filmu je jeho kinematografie a dobré herecké výkony. Obzvlášť ty barové scény v klubu vypadají naprosto skvěle. Film dobře zpracovává emoce a lidské chování až překvapivě realistickým způsobem a ukazuje jak kruté a násilné sklony mohou lidé získat při pohledu na větší množství peněz. A co vy byste byli schopni udělat za 250.000 dolarů...? ()