Djesus Uncrossed

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2013, 2 min

Velkolepý fiktivní trailer odkazující na neexistjící film o pomstě (ne)ukřižovaného Ježíše Krista. Ježíš vstal z mrtvých, vrátil se a je připravený na vše - kromě odpouštění. Za podpory svatého Petra se ve svých sandálech vydává na dlouhou a krvavou cestu za pomstou. (Estrellita)

johnywalker

Christoph tomu asi vážně hodně přidává, ale i tak jsem se zasmál a rozpoznal Quentinův odkaz... Možná by to chtělo udělat takovej 10-ti minutovej kraťas, ikdyž by ho museli lidi brát se sakra velkou nadsázkou... ()

PEZ

Fiktivny trailer z americkeho SNL, kde si to v ten vecer Christoph Waltz naozaj uzil. Okrem tohoto skecu si v danom vydani.zahral v dalsich piatich. Tarantino s tymto nema nic spolocne. Napad fajn, ale nie uplne dotiahnuty do spravneho konca - mohlo to byt aj vtipnejsie. 6/10 ()

Doski

Vynikající sebeironická a satirická (Černý Jidáš, Černý Pilát,..) svačinka. Fakt vtipný a i dobře zpracovaný. Koukněte na YouTube. ()

kubilov

Krásná parodie na Tarantinovy filmy, které je ovšem nijak nehaní. V hlavní roli s nezapomenutelným Christophem Waltzem můžeme vidět Djanga, Pancharty, Kill Bill i Pulp Fiction. Narážky trefné, vtipné a Waltz skvělý. Bylo by to za 5*, kdyby se podařilo sehnat i ostatní herce. ()