Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Linda.csfd

Tak dalo se na to dívat, děj byl extrémně jednoduchý, Cameron byla sexy (hlavně v těch kolečkových bruslích) a Jason celkem charizmatickej chlap. No akorát mi bylo trochu líto dětí a babči. Docela jsem se bála, že to v té škole dopadne hůř. Mimochodem - věříte někdo tomu prckovi, že to byla poslední kopie? ()

Ellmariachi

Tak jo. Díky návštěvě kamaráda viděn film, který bych asi míjel do smrti. Na druhou stranu, pokud mám rád někoho ztřeštěného v americké komedii je to právě má oblíbenkyně Cameron. Ta ženská to má prostě v sobě. Opět se na ni pěkně dívá a zase si mě naklonila na svou stranu i v týhle ptákovině. A nic jinýho to není. Film je místy vtipný, místy stupidní. Ale to k tomuhle žánru prostě patří no. Takže nic. Za zatraceně rajcovní Cameron dám 4 hvězdy, ale jsou to zaslepený 4 hvězdy, které se neřídí rozumem. 70 procent. ()

kaylin

Klasická blbá americká komedie současné doby. Celkem zajímavý námět, z kterého by se dalo něco vykřesat, ale ono je to všechno děsně unylé, ležérní a bez snahy alespoň trochu překvapit, nebo dokonce šokovat. Pár záběrů na pozadí Cameron a na její prosvítající bradavky ujdou, ale co zbytek filmu? Klasická moralita, kde herci moc kecají. Jason Segel to nezachraňuje, jediný, kdo to trochu zachránil, byl Rob Corddry, který se omezuje na slovní humor, což mu sedí více. ()

Shakers

Nečakal som vela už len podla toho aké komédie majú režisér, scenaristi a Jason Segel za sebou a dobre som urobil. Casting je fajn a námet z traileru dokázal zaujať, ale dalo sa s toho vyťažiť oveľa viac. Takto nám ostal len tupý humor, na ktorý sa vsádza celý film a v samotnom výsledku nakoniec dosť suchý film. 60% - 3* ()

TeeAge

|| Scenár: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller | Hudba: Michael Andrews | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Media Rights Capital, Lstar Capital, Escape Artists | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 126,1 milióna $ | Ocenenia: - || Takže v prvom rade: Čo na tom stálo 40 mega? Zadruhé: Prečo sa to tvári ako 95 minútová reklama na iPad, keď Apple nie je sponzorom filmu? 2 hviezdy len preto, pretože v pasáži, kde je naháňačka so psom, som sa dusil smiechom. A inak trpel 75 minút. 30% | FullHD, THX, EN DTS | ()

• Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)
  • Jack Black figuruje v seznamu herců na třetím místě, ale jeho role je tak malá, že se nedostal ani do závěrečných titulků. (Pepinec)
  • Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)