Po autonehode, ktorú z dvoch identických dvojčiat Laurel a Audrey (Zoe Kazan) prežije len jedna z nich, sa život neistej a výstrednej Laurel zmení. Má výpadok pamäti a ostatní ľudia spolu s jej vlastným otcom (John Carroll Lynch) ju začínajú považovať za jej, "tú krajšiu", sestru Audrey. Ráno v deň ''svojho'' pohrebu sa po prebudení náhle rozpamätá, kým v skutočnosti je, no rozhodne sa hrať túto absurdnú maškarádu so svojim okolím a postupne tak odhaľovať pravdu o samej sebe. (sochoking)

Gaia.M

Na tento film jsem se hodně těšila. Trailer mě naprosto okouzlil a já věděla, že se mi film bude líbit. A líbil. Nechci se zbytečně rozepisovat, tady si prostě myslím, že není co komentovat. Film je tak kouzelný, tak realistický, příjemný... Hodinu a půl prostě plujete a zíráte. Ano, je to předvídatelné, na začátku filmu prostě víte, jak skončí, ale i přesto si ho užijete! Ta lidskost z něj přímo číší a to je na jednu stranu hrozně moc osvobozující. Příjemná změna od všech těch sci-fi a komedií, které se na nás odevšad momentálně valí ;) A hvězdička navíc ještě za Zoe Kazan, je skvělá. ()

zberatel

Obycajna komedia zo stipkou dramy ci drama zo stipkou komedie ?? Rozhodne mala mila nenasilna sonda do duse tej "druhej" ktora ma milo potesila a nebranim sa vobec dalsiemu pozretiu zas niekedy. ()

Alergius

Heh, i přes počáteční kostrbatost je to pořád výborný film. Ta holka je divná, jedná zvráceně a přitom je její chování pochopitelné. Díky tomu a hlavně díky smyslu pro lidskost, který tenhle snímek má, si ji musí oblíbit každý. Navíc, když ji hraje Zoe (Zoe!) a máte k tomu takovou hudbu... ()

TommyDiamond

Laurel vždy chtěla být jako její dvojče Audrey. Líbila se jí její přirozená asertivita, nadhled nad životem a nezávislost. Poté co při autonehodě její sestra zemře se jí naskytne zkusit si žít její život. Život, který chtěla vždy žít. Jak po čase však Laurel zjistí, tak nebylo o co stát... Podle mě je hezké, když film poukazuje na to, že někomu závidět není správné. I když má snímek komornější nádech, tak se může pochlubit obstojnými hereckými výkony a neobvyklým, neokoukaným příběhem. U mě má snímek tři hvězdy ()

dudo24

Ďalší do série “feel good”. Príjemné, pohodové, emotívne. Nezaznamenal som žiadne roztiahnuté nudné pasáže. Jake M. Johnsona mám rád. Zoe Kazan vidím na plátne prvý krát a veľmi ma zaujala. ()

Vasyl

V podstatě jsem se díval jen kvůli Zoe a nic jinýho na tom filmu ani nebylo. Ale ona je tak hezky sympatická až krásná, že mi to ani nevadí. ()

Drozdo57

Prekvapivo podceňovaná záležitosť. Hlavne začiatok je dosť dobrý so zaujímavými postavami a vykreslenými vzťahmi. Až do záveru na mňa film pôsobil veľmi prirodzene a dosť ma bavil. Zoe Kazan je veľmi milé stvorenie a dobrá herečka. U záveru mám otáznik, či by sa to naozaj takto mohlo stať. Mám to medzi 3 a 4*, ale chcem, aby film mal trochu lepšie celkové hodnotenie, takže nechám 4. ()

opiumka

Když opomineme nepravděpodobnost situací, které z hlavní zápletky vyplývají, je to moc příjemný film. Zoe Kazan je roztomilá a její vztah s Jakem M. Johnsonem je taktéž roztomilý. ()

Profík

Nápad s výměnou sesterských identit není špatný, ale tady je trošku přitažený za vlasy, představoval bych si to přeci jen rozehrané trochu jinak. Herecky je to fajn, pro Zoe začínám mít slabost a i její partner a otec jsou dobří. Jen trochu vylepšit scénář a šel bych minimálně na čtyři, takhle za solidní tři a 65%. ()