Linkin Park: Breaking the Habit

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2003, 3 min

gogo76

Moja najobľúbenejšia skladba od Linkin park. Klip je v prípade bombovej skladby druhoradý. Naopak to nefunguje. Ani ten najlepší klip pri blbom songu nik neocení. 100%. ()

Ouwen

Úžasnej mix vše možných žánrů. Písnička byla ve vývoji dlouhých šest let - šest let vznikalo Breaking The Habit. Po vydání trvalo rok a půl, než měl Chester odvahu tohle interpretovat na koncertech. Nehorázná depka z tý písničky je dolována, úplně cítím dotek tý bezmoci. Bohaté na zvukové efekty, i hudební nástroje. Hudební kreativita všech členů vytěžena na maximum. Tohle je úplně jiný kafe, než celé One More Light. Dokonalá theme písnička pro Elliota z Mr. Robota ;-) Výborný text, pěkný mindfuck. Jedna z mála písniček, kterou nemůžu poslouchat ve sluchátkách mezi lidmi, vyvolává to nepěkné emoce. Nejlepé osamocený, v temné místnosti :-) ()

Marek1991

Pokiaľ sa nemýlim, je to dielo z albumu Meteora, ktorý považujem za jeden z najlepších rockových albumov vôbec. Pre mňa je toto dielo jedno z podstatných, ktoré majú nielen vnútornú hĺbku, ale sú aj energické, možno až tanečné, ale tak trocha inak, skôr na také poskakovanie. Veľmi zaujímavé motívy boli použité v tomto klipe, Linkin Park to proste vedeli a aj stále vedia, no už robia mierne inú hudbu, ale stále stojí za to. ()

MikO_NR_1909

Opäť raz výborné číslo od Linkin Park. Či už choreograficky, alebo výsledným prednesom, ktorý pozostáva (ako vždy) zo skvelého scenára. Takisto perfektný strihač. ()

animaxis

Skvělá hudba,skvělý klip a skvělá animace.Tady všechno funguje tak jak má a klipem se tu opravdu jakoby vypráví zoufalost skladby.Skvělá kombinace. ()

GreatestFan

Líbila se mi zdejší animace, docel dobrý děj (má to nějaký příběh), ikdyž ne tak dobrý jako jiné, ale zbožňuji Linkin Park a to mluví za vše. ()

chesterko

Môj najobľúbenejší singel vôbec. Dlhé roky som mal jej text vycapený nad posteľou, mám s ňou nezabudnuteľný zážitok. ()