Cesta krokodýlů

• Česko Mutantní krokodlaci z bažin (více)

Dvě soupeřivé rodiny z louisianských mokřin musí dát stranou své problémy, aby vyzrály nad novým druhem nesmírně nebezpečného aligátora, který v důsledku chemické havárie zmutoval v monstrózního požírače lidí. V tomto filmu o obrovském tvorovi uvidíte Jordana Hinsona a Victora Webstera. (Universal Channel)

serger odpad!

Párkrát jsem se zasmál tomu, jak moc to je stupidní, ale obávám se, že to je příliš málo za cenu nezvratného neuronálního poškození. Těm plastovým aligátorům se hvězdička prostě nedá dát. Ale happy end stojí za to! ()

fisus

Júúúúúú,to ale byla hovadina! Už před filmem jsem počítal s tím,že dám odpad!Ale nakonec dávám jednu hvězdu,protože si musím přiznat,že mě to přeci jen trošku bavilo.Zasmál jsem se trikům,postavám i "scénáři" a docela mi ten čas při sledování utekl.Jednou za čas to chce vymít mozek nějakou slátaninou a pokračovat v hledání toho nejlepšího ze světa filmu.Díky Prima COOL za tyhle chujoviny pátečních večerů :-) ()

Schimpy

Ako komédia prečo nie? Ako Sci-fi? :D To vážne? No každopádne k veci, odporúčam pozerať v mierne pripitom stave a bude to geniálne. Hlavná zápletka filmu je o tom ako stádo aligátorov vychľastalo zopár litrov domácej pálenky modrej farby, ktorá pripomínala okenu, resp. vodu do ostrekovačov. Z tejto pálenky začali nekontrolovane mutovať. Koniec bol veľmi pekne ukončený romantikou na móle v znamení dcéra, otec aligátor a nemluvňa...Ale 86 minút života sa dá prežiť ak rozumnejšie ;) ()

Israha

Spousta hodně sympatických pokleslých nápadů utopená v utahaném a unaveném zpracování. Má to místy ten správně sebeironický nádech, který umí tento typ béčkové televizní produkce zachránit a udělat zábavným, ale dostatečně jej nevyužívá, a pančovanou kořalkou zmutovaní krokodýlodlaci v ději musejí dávat až příliš mnoho prostoru znesvářeným rodinným klanům, jejichž příběh ale postrádá jakoukoliv špetku zajímavosti. Vyzněním vlastně dost podobné ostatním Furstovým animal horrorům - v jednotlivých scénách občas správně campy zábava, ale coby celý film až moc vleklé a dávájící příliš prostoru soustředit se na technické nedostatky. ()

drankeryth

Od filmu som toho moc neocakaval, uz ked som videl tu hodnotenie velmi nizkeho vysledku, tak aj boli mensie obavy, ci si to aj vlastne pustim. Nedalo mi to a vrhol som sa do toho hlava nehlava:) Ako monster horor som uz aj videl horsie filmy od tohoto a tento aspon netrpi nudnostou a docela v castych momentoch aj dostali priestor krokodyli, aj ked zrovna nevyzerali spickovo vierohodne vymyslene. A preco ja filmu nedavam odpad, ako vacsina lidicek tady? To je jednoduche, mna film obstojne pobavil, pretoze krokodyli, ktore maju na konci chvosta ostne, som este nevidel. To ma rozosmialo a co bolo este horsie, oni ich dokonca vedeli pouzit, ako vrhacie noze. To uz bola fakt sila, co ti ludia este nevymyslia:) Niektore sceny boli na zasmiatie a tie ich hlasky ani nehovorim. Ako monster horor sa to dalo obstat s prizmurenim okom, hlavne ta cast filmu, kde ako tak ukazali cloveka, ked sa premienal na krokodyla. Hlavne tie zuby nemali chybu, ked narastali do dlzky, dostal som normalne strach z toho a ani som nemohol zaspat v posteli, aby som sa neobzeral, ci nebodaj nejaky krokodiliak neni v izbe. Celkovo film ako horor neni nic moc, z coho ho vytiahlo na breh komedialna cast, ktora stoji za to. Inac samotne dialogy boli o nicom, neviedli skoro nikam. ()

F.Sucre odpad!

Další dobrota z nočních vysílání Nova Cinema pod názvem "Mutantní krokodlaci z bažin" mi nedala spát. Vlastně se většina filmu odehrává na jednom místě kam lidé jezdí hledat předchozí oběti krokodýlů z bažin. Myslim, že když si namažu na chleba hovna a proložim to šunkou tak ta první věc bude reprezentovat celý film, šunka závěrečné titulky a dvě části chleba jsou filmy Jezero a Nezvratný osud, jehož scénáře se místní tvůrci snaží viditelně napodobit. ()

anatheman odpad!

Tomu pocitu, když se večer vrátíte domů, jste lehce navátí, náhodou zapnete televizi, náhodou vás ovladač dovede k Prima COOL a vzápětí spatříte tento klenot, se naprosto nic nevyrovná! Epic hláška - "Jsem ráda, že si mě chceš vzít, akorát o tom nevím." Pro obdivovatele klenotů typu Sharknado naprostá povinnost! ()

Kaucuk odpad!

Viděl už jsem leccos, ale tohle, tohle jsem teda ještě neviděl. Top zábava, páteční večery na Coolu mají vždy šťávu. Hláškuje se tu na každým rohu bažiny, kde všichni místní mají iPhony, pobíhají krokodýli zmutovaní po modré pálence, a kde na lov aligátorů vyráží společně se světoznámým lovcem těchto x-plazů( který zde hraje tak 3,5 minuty) a hordou místních fandů ZZ Top i hráč na banjo. Víc netřeba dodávat, co scéna to perla. ()

fefo odpad!

Rozhodol som sa hodnotit tento zaner "odpadov" v komentaroch, kedze mi pride nefer voci "normalnym" filmom im udelovat hviezdicky. "Mutantní krokodlaci z bažin" patri k tym najdebilnejsim a tym padom aj najzabavnejsim, co tento zaner ponuka. Jedna hviezdicka za animaciu aligatovor, ktora vyzera jak z pocitacovej hry z roku 2000, pritom film je len 3 roky stary. Druha za tradicne vyborne herecke vykony. Tretia za ultra debilny dej (okrem ineho; SPOILER: na konci je stastna rodinka v zostave zena, male dieta a pocitacovy aligator zijuci v bazine). Stvrta za super cesky nazov, ten ma bavi - Mutantní krokodlaci z bažin :D Hodnotenie v ramci zanru: 4* ()

E lan odpad!

Strašná záležitost. Snad nejhorší triky, které je možné vidět a ještě o něco horší (ne)herci. Tady skutečně není komu fandit, snad jen bezkému konci. A ten na tom molu přeci jen trochu stojí za to😀 ()

PRobin

Vkusně natočená výstraha před domácími pálenkami. Takže bacha! Dělá to z vás burany a novácký vidláky, nemluvě o krokodýlech, který se změnili v rozhodně zajímavější verze malých aligátorů. A i na pár krokodlaků dojde :) ()

beso74

Po 9 pive začína dej neskutočne gradovať, až potom divák docení celý ten buranský humor a zvláštne dejové peripetie. Ja som mal do prvej polhodinky pivka len 5, tak sami to zdalo nudné, až potom sa kolesá roztočili na plné obrátky. V rámci svojich obmedzených možností zábavná variácia na Romea a Júliu a krokodilie zombie Čeľuste... Jednoducho, pre mňa pravé GUILTY PLEASURE. Nasmial som sa tu oveľa viac akom pri väčšine komédii. ()

walkingdead

James Cameron asi musí mlátit hlavou o zeď, že ho tohle nenapadlo. Filmařsky odpad, ale blbost je to pětihvězdičková, takže jdu na průměr :) ()

johnsnow odpad!

Kým tam boli iba krokouši tak pohoda, síce boli nekvalitná CGI a tiež tie ostne ktoré vstreľovali boli od veci ale ten zmutovaný cajt už bol veľa a tam som to vypol. Toto ne. ()