Asmodexia

Eloy je starší muž, ktorý cestuje so svojou pätnásťročnou vnučkou naprieč Španielskom, aby ju zaučil do tajov exorcizmu. Hoci Alba by chcela byť obyčajným dievčaťom s rovnakými záujmami ako jej rovesníčky, Eloy verí, že jej osud spočíva v záchrane nešťastných ľudí, posadnutých samotným diablom. Nakoľko sa súdny deň nezadržateľne blíži, Alba musí nabrať dostatok síl a skúseností, aby bola na záverečný boj s temnými silami dostatočne pripravená. Jej osud sa čoskoro naplní! (*CARNIFEX*)

lineker

Ne zcela standardní vymítačský horor. Walkmovie, vnučky a dědy od vymítání k vymítání. Film, dokáže zpomalit tempo, aniž by v tu chvíli nudil a připravit na další hororovou pasáž. Co mně vyloženě vadilo, je dost děravý scénář, který ve filmu funguje jako by rozepsané věty nebyly dopsány. Divák, musí kdeco domýšlet a pak se může i lehce ztratit. Pointa potěšila. ()

pyzma84

Niečo hrozné, desivá atmosféra sa rozplýva v pocite, že dedko si už dávno neužil a mladej by bolo dobré jednu natankovať, aby sa začala tváriť ako človek. Spodné zábery, tajomné krúženie a zápletka vôbec nefungujú, celé je to otravné a vlečúce sa. ()

Dalajlada

Oproti ostaním exorcistickým filmům má tenhle alespoň kousek originality. Prostředí je dobře vybrané, aby navozovalo atmosféru a hudba k tomu dobře ladí. Film je ale zbytečně zmatený. Závěr potěší, ale člověk jej čekal prakticky od samého začátku. Sympatické herečky rozhodně pomohly :) ()