Nelly Furtado - Forca

Hudba:

Nelly Furtado

Nelly Furtado

Marze

Tedy to je nostalgie Patrik Berger, Vladimír Šmicer ze zlatého období českého fotbalu a další slavní hráči. Píseň tedy mírně nadprůměrná. ()

oLí

Navždy spojeno s létem 2004. A samozřejmě hlavně s EURO 2004. Ač Nelly zrovna dvakrát nemusím, tak tohle se jí fakt povedlo a vždy, když slyším tuhle písničku, vybaví se mi jen ty nejkrásnější vzpomínky na mladistvá léta a na (nejen)náš nejkrásnější fotbal. ()

Marek1991

Pre mňa sú toto silné spomienky na tábor a Majstrovstvá Európy vo futbale v roku 2004 v Portugalsku, kedy som si veľmi prial, aby ich domáci vyhrali kvôli končiacemu Figovi, no nestalo sa tak podobne ako o dva roky neskôr s Bondrom v hokeji a olympiádou, či Ronaldom vo futbale v roku 1998 alebo s Djokovićom v posledných rokoch, keď mohol získať sezónny grandslam, tým, že by vyhral všetky grandslamy v sezóne a nakoniec aj olympiádu, proste v športe často zažívam sklamania, no ohľadom hudby som celkom spokojný. Nelly Furtado svojho času patrila medzi moje obľúbené speváčky, dnes ju považujem za komerčnú umelkyňu a nepáči sa mi jej tvorba, no Forca mala veľmi obyčajný a priateľský videoklip, a pieseň bola na tom podobne, možno mohli na ňom trocha viac popracovať. ()

corpsy

Aha, chápem. Tieto hymny na počešť futbalových majstrovstiev ktorýchkoľvek kontinentov a štátov ( planét ) potrebujú nejakú stááár. OK, chápem. Klip tiež. ()