Tři kamarádi Bradley, Ed a Zach se probouzí po velké pařbě ve vlaku, který je veze na Hungover Games. Čeká je souboj na život a na smrt, kde budou muset bojovat proti hobitům, polonahým ženám i postavám ztvárněným Johnnym Deppem... Bradley, Zach a Ed vyrazí na oslavu konce svobody jejich homosexuálního kamaráda Douga. Ten se má ženit s Traceym. Jenže pánové se po divoké jízdě probudí v jakési dystopii, ve které probíhá soutěž mezi filmovými postavami. Vyhraje ten, kdo se nenechá zavraždit. Přátelé zjišťují, že se do vražedné soutěže přihlásili dobrovolně ve chvíli, kdy byli pod obraz opilí. Teď se však už ze soutěže nedá vystoupit. Ve chvíli, kdy jsou přátelé vysazeni na bitevní pole, se jim ke všemu ztratí ženich Doug. Bradley, Zach a Ed se ho tedy vydají po okolí hledat. Stávají se však cílem útoku různých filmových postav (Thor, elfové, indián, Carrie atd.). Tyto postavy nejenže se snaží zabít Bradleyho a spol., ale zabíjejí se také navzájem. A tak jsou po několika pokusech o jejich zabití přátelé nuceni zažít upálení skupiny žen, Zachovi před očima zabije indián modrou nahou elfku, do které se Zach zamiloval, a jsou pobodáni geneticky upravenými vosami, které z nich mají udělat homosexuály. Kvůli napadení vosami se rozdělí, ale zanedlouho Edovi dojde, že mohou vyhrát, jen pokud budou všichni dohromady. Tomu nasvědčuje i změna pravidel hry tak, jak ji vyhlašuje šílený producent, který má vše na starost. Ed se v soutěži setkává se sedmnáctiletou Amazonkou Katnip, do které se zamiluje. Dívka přátelům spolehlivě pomáhá zabít jejich protivníky, nakonec však sama umírá Edovi v náručí, když mu před svou smrtí ukáže svá prsa. V tu chvíli se přátelům podaří konečně najít Douga. Šílený producent však opět změní pravidla hry, a tak se mají přátelé pozabíjet mezi sebou pomocí sexuálních pomůcek. Skupina se však nehodlá šíleným pravidlům podvolit, a tak na radu Zacha polyká jedovaté osvěžovače toalety a doufá, že producent je nenechá zemřít. V tu chvíli se však všichni probudí v hotelovém pokoji a uvědomí si, že je nejvyšší čas odvést Douga na svatbu. Na svatbě potkává Ed dívku, která se velmi podobá Katnip. (TV Prima)

WoodoX

Pár vtipov sa našlo, ale to nestačí na ucelený film, na ktorý sa dá pozerať. Väčšinu času sa jednalo len o plnku bez akejkoľvek podstaty. ()

blade23mc

Parodie neparodie.. nevěděl jsem, kdy se smát a kdy z toho, jak to vypadalo brečet.. 2 hvězdy jen kvůli nové mladé hvězdičce, Ritě Volk, která není mezi herci zatím ani zmíněna a jejím... no scnénám :) 35% ()

Saxos odpad!

Všechny parodie se nepovedou. Tohle je ale opravdu Shite. Medvídek s pinďou, mluvící fousatý prsa, robertkový boje - jedinej návod k přežití do End filmu je do sebe nalejt láhev 40% alkoholu. ()

HiccupIII

Nechápu to špatné hodnocení i když nevím jak bych ohodnotil kdy bych neznal hunger games a pařbu. Tenhle film má rozhodně velkou nevýhodu že člověk co nezná pařbu na třetí a pár dalších filmů které se zde vyskytli moc mu to neřekne. Takže dávám vysoký hodnocení protože si nemyslím že si to zaslouží jen tak málo. ()

PatrikP4

Žádná sláva přátelé tohle je fakt hrozná parodie... Člověk si od parodie představuje smích ale tohle? Jednou nebo dvakrát jsem se zasmál, ale toť vše... Jedna hvězda za zajímavé herečky... ()

TonoM

Mnoho parodiích bylo lepších i vtipnějších, mnoho však nudnějších a trapnější. Průměrná parodie při které, když se uvolníte můžete prožíti slušný večer. ()

flouny8

Je to smutné, ale mezi parodiema je to asi průměr. Jen si dejte bacha, abyste neměli titulky od uživatele bestlama. Totálně to posral a zabil většinu vtipů. ()

Allein4

Slátanina, ptákovina...to se asi všechno dalo čekat. Proto nejsem zklamaný, ale ani ne překvapený či dokonce nadšený. Jednu hvězdu za to moje občasné pousmání se, ale jinak to byla kravina. ()

sajez odpad!

Proboha co to mělo být?Většina parodií je plus mínus přiblblá,ale většinou se sem tam člověk zasměje.Tohle bylo jenom trapné.Po asi 20 minutách jsem to vypnul. ()

Mastik222 odpad!

Tenhle film mi přišel fakt dost ujetej. Nechápu, proč vlastně někdo takovej film vůbec točí, když to stojí tak za prd. Kdybych to neviděl v TV, ale šel na to do kina tak bych chtěl vrátit vstupné. ()

Pythonator

Vynikající nápad spojit Hungover a Hunger games do jedné parodie. Jenže přišel trochu vniveč, jelikož je to místy ještě trapnější než Hunger games a nedosahuje to zábavnosti Hungover. Přesto to musí potěšit každého milovníka podobně ujetých kokotinek, protože některé hlody stojí vskutku za to. ()

Michal118

Kravina, kdyby to nebylo až tak přesně okopírované, mohlo to vyjít. Takhle je to jenom a bohužel fiasko a velmi slabá parodie. ()

PH007

Někdo se asi spletl a místo toho, aby scénář zavezl do normálního pornostudia, tak ho vzal do normálního studia, kde natočily tenhle paskvil. Jediný, kdo tu předvádí obstojné hraní jsou klasické pornoherečky, jinak ostatní stojí zy prd. Mohlo z toho být slušný porno, ale je jako klasický megamix stojí za prd. ()

Milo384

Normální průměrná parodie. Nikde to není přehnaně trapné. Pár dobrých hlášek a nějak mně sedlo spojení Hunger Games a zápletek z Pařby ve Vegas/Bankoku. Nenudil jsem se a někdy i pousmál. ()

Tadas

Dlouho jsem neviděl pořádnou ujetou parodii. Toto se celkem povedlo, nechutné, brutální, perverzní.. co víc si přát :D ()

rizek79 odpad!

asi nejhorší film co jsem kdy viděl, abych se u komedie zasmál jen jednou je dost málo, očividně se bavili jen herci já bohužel ne, jednoznačně odpad! ()