Knihovník Jung-suk má každý den na sekundu naplánovaný a pokud se stane něco nepředvídaného, je velice rozrušený. Navíc trpí panickým strachem z bakterií. V samoobsluze nedaleko knihovny pracuje Ji-won, která je na tom podobně jako Jung-suk. Ten se do ni tajně zamiluje a jednoho dne se rozhodne se jí vyznat lásku. Jako důkaz, že všechno řádně dodržuje si s sebou vezme deník, kde si všechno denně poctivě zapisuje. U pokladny však místo Ji-won potká So-jung, která je naopak jeho úplným protikladem. Jung-suk se vyděsí bez deníku z prodejny uteče. So-jung, která vystupuje v nočním klubu jako zpěvačka, si deník přečte a složí podle něj písničku... (Bernhardiner)

Dragoni

První hodina je jednín neobvyklým vpádem do světa knihovníka s obsedantně kompulzivní poruchou, který má nutkání vše plánovat a rovnat. Na první pohled silně střelená dějová linie o které si divák z prvu ani neví, co si má myslet. V druhá hodině se postupně poodkrývají osudy hlavních postav, plné emocí, zvratů i zažité bolesti. Za mě někde mezi 3 a 4 hvězdami. Hodnocení 3.4 zaokrouhleno na 3. ()

Lacike

Je to celkom slusna romanticka komedia. Jae-yeong Jeong je v ulohe psychicky choreho cloveka dokonaly. Ji-min Han je od prvej chvile roztomila, co ma dost prekvapilo, lebo v serialy Padam Padam pôsobila dost odmerane. Chemia medzi nimi funguje na 100%. Co mi uz sadlo menej je obcas prestreleny humor. Linia s ostatnymi clenmi terapie ma vôbec nebavila, takze som sa tesil na to ked bude mat ustredna dvojka znova spolocne sceny. Vrcholom filmu je ich fantasticka pesnicka na prvom konkurze spevackej sutazi. Vsetky spevacke vystupy patria k tym zabavnejsim scenam. Takze s vysledkom som celkom spokojny, aj ked potencial na lepsi film tu bol ovela väcsi. 6/10. ()

Mitisko

Neskutočné dielo, plné vtipných, vygrádovaných situácií, taký nenásilný velmi inteligetný humor, ktorému človek musí uveriť na 100%. Herecké výkony na oskara hlavne Jae-yeong Jeong bol nepopísatelný slovami. Zápletka gradácia a vyvrcholenie načasované presne na sekundu. Slečna Ji-min Han s vekom 31 rokov v čase natáčania je neskutočná... Dokonca aj hudobná stránka filmu sa mi lúbila a bola mi velmi sympatická aj keď doslova neznášam filmy ktoré miešajú hudobné umenie s filmovým a jedno vykráda druhé. Tu to fungovalo uplne naopak. ()

Marys

Ďalší podarený rom-kom kórejskej výroby. Keď si chce niekto pozrieť kvalitnú, vtipnú, originálnu a nevtieravú romantiku, treba zabudnúť na hollywoodsku tvorbu, zahodiť predsudky a skúsiť si pustiť napr. Plánovača. Veľmi sympatická herečka, zaujímavá zápletka, určite sa s niekoľkými detailmi dalo vyhrať viac, no finále bolo, hoc predvídateľné, no aj tak veľmi príjemné. A vekom ma tieto uslzené dojáky začínajú chytať čím ďalej, tým viac. ()

elanista1

Vzhľadom k tomu, že je to romantická komédia a po prvé nesmial som sa, po druhé romantická línia ma nijako neohúrila, musím skonštatovať že to nie je ani priemerný film. Ústredná postava, stvárnená nie príliš sympatickým hercom, má obsedantno- kompulzívnu poruchu a všetko si dopredu plánuje...už len text oficiálneho distribútora mi dával tak trochu nádej a vyššie očakávania, lebo kórejské romantické komédie sú väčšinou štýlové a milé. Tento film nemá výrazné nedostatky, ale na druhú stranu ani ničím nevyniká. Scenár je ľahko čitateľný, nie je ťažké odhadnúť ako sa budú veci vyvíjať, ale o to tu ani tak nejde. Film nemá charizmu, ani raz som sa na ňom nezasmial, ani raz ma nerozosmutnil /ten tzv. nasilu slzotvorný záver sa budem tváriť, že som radšej nevidel/, ani raz mi nedal pocítiť že pri nom strávený čas nie je premárnený. Ženská predstaviteľka je to jediné čo sa mi na tomto filme páčilo. ()