5 pekelných mužů

• Česko Pět pekelných mužů (více)

Hvězdy stříbrného plátna Klaus Kinski a John Garko excelují ve válečném dramatu o hrstce statečných vojáků, kteří se snaží proniknout do centra německého velitelství. Americký nadporučík Hoffman je pověřen životně důležitou misí – s dalšími čtyřmi druhy má proniknout do fašistické pevnosti Villa Verde a z přísně střeženého sejfu pořídit kopii nacistického plánu „K“. Téměř nesplnitelný úkol se daří naplňovat také díky půvabné německé dívce Helze, která je americkou špionkou. Společnými silami pronikají do Villa Verde, kde musí čelit několikanásobné přesile, vedené fanatickým kapitánem SS Muellerem (KLAUS KINSKI). A brzy je jasné, že tato mise bude pro většinu hrdinů také tou poslední. (oficiální text distributora)

uncle

Když došlo na pěsti, tak jsem čekal jestli od někud nevyskočí Bud Spencer nebo Terenze Hill.....:-) Prostě Italové se nezapřou!!! ()

Heywood

Nevím proč, ale místo válečné mi to připadalo spíše karikaturní, než nebezpečné. Prostě ten dojem nevymazali ani Kinski, ani další herci a tak zůstanu na 45% ()

Ladeo

Jeden z nejslabších italských válečných filmů. Film obsahuje spoustu nelogických dějových momentů, které celé toto dílo vrhají až k parodii na téma válečných filmů a herecké výkony to jen potvrzují. ()