Chtěl vidět všechno. Jedné noci ale viděl příliš mnoho.  Newyorský novinář Eli Wurman sleduje celou svou dlouhou kariéru život bohatých a slavných. Když ho známý herec Cary Launer ze strachu před skandálem požádá, aby se diskrétně postaral o mladou herečku Jilli, netuší, že nebezpečný svět intrik a zločinu utahuje smyčku kolem jeho krku. Nekonečné noci na Manhattanu skrývají kouzlo i velké riziko. Ten, kdo moc vidí a slyší, je nežádoucí. Zoufalý Eli nakonec musí vyhledat svou přítelkyni Victorii a požádat ji o pomoc. Lidi, co znám - nezáleží na tom, kdo jsi, ale koho znáš. (oficiální text distributora)

MikO_NR_1909

50% Vôbec nie zlé, ale Algrant zabúda na diváka počas vývinu deja, na tak málo významný a kvalitný film vyťahuje príliš zložitý scenár, ktorý je koncipovaný so stále väčšou prekombinovanosťou, bohužiaľ nepriamo úmernou. ()

Martin741

Rezisersky a scenaristicky dost podpriemerne, ale Pacino /Scarface, Kmotr/ je dost dobry herec, aby to udrzal v podpriemere, skoda, ze v strede vladne priserna nuda : 30 % ()

Juto

Film má laxnú a ospalú atmosféru, nikdy na ňom nie je nič napínavé alebo elektrizujúce. Film je taký šedí priemer. 5/10 ()

Brain-D

Tento film nemá prostě pořádný příběh. Pouze Al Pacina v hlavní roli, jinak je to obyčejné drama, které na vás nic nezanechá a hrozně nudí. ()

JohnSmith

Al Pacino jako utahaná chodící mrtvola. To je to jediné, co je vám podsouváno celou dobu. Zápletka sice byla, ale místo aby se to vedlo krimi směrem, tak to šlo tlachosměrem ()

Sdoom

Čiré utrpení. Ten film nemá absolutně nic. Kdybych o scénáři napsal, že je prachmizerný, tak bych mu tím vysekl velkou poklonu, on je totiž doslova o ničem. Nehrát zde Al Pacino, tak by dle mého názoru ten film byl jasně v Top 200 odpadů zde na ČSFD (tedy pokud by se na to přemohl podívat dostatečný počet lidí). ()

Michelle75

Bože to byla nuda, nemohla bych se nedovívat, to byl nebylo k Alovi fér.Jeden z mála filmů, který už opravdu nechci nikdy vidět. za herecké výkony musím dát dvě hvězdy. ()

Jeržik

Úžasně rozvrkočený Al Pacino se svými úžasně neukramlovanými chrouny HRAJE(velkými písmeny) v naprosto průměrném a obyčejném filmu.... ()

Grafito

Jeden z nejhorších filmů, v jakým jsem viděl hrát Al Pacina.. Scénář bez jakýhokoli napětí.. zápletky.. pointy.. Pacino chodí celej film od ničeho k ničemu.. chrchlá.. hroutí se.. ufff.. rychle pryč.. ()

Matli

Alovi jsem dával šanci, ale nějak zvlášť se nepředvedl. Celé je to jakžtakž politická nuda, kde se stala vražda (kde se děj mohl samozřejmě dobře rozvinout), ale nikdo ji neřešil. 36% ()

kubilov

Al Pacino vypadá jako kdyby měl každou vteřinou umřít, ale dává si to zase naprosto parádně. Jeho fotograf slavných celebrit je po charakterové stránce naprostý skvost, ale celkově jde film tak nějak od ničeho nikam, bez Pacina by to bylo za 2* ()

mirkath1

Zákulisí,hnus a špína slavných a bohatých. Tajemství zhýralého života v ohrožení a jeden unavený klaun :) Dost dobré, jen nevím proč by vlastně člověk chtěl mezi takzvané celebrity patřit. Není upřímný ani úsměv :( ()

Elessar.

Videla som dávnejšie, bohužiaľ dabované, avšak priveľa si z tohto filmíku nepamätám akoby sa to motalo v mlhe, avšak na čo si spomínam  to ma bavilo. Taká kriminálka do telky, by som povedala, alebo na zabitie času. Alova postava ma istým spôsobom bavila, hoci bola častokrát tragicky absurdná a človeku je toho chcípačka tolik líto ()

Luxurka

...vůbec nevím, o čem to bylo, pamatuju si jen zdrogovanýho Al Pacina. První půlka filmu celkem ušla a pak mám vokno... až budu chtít koukat na sjetýho Ala, zvolím kubánskýho emigranta. Pfff ()