V okolí Hollywoodu vyčíňa šialený vrah v bielom obleku a maske, unášajúci výhradne vychádzajúce hviezdy rôznych reality show. Na počudovanie jeho činy nevzbudzujú rozhorčenie. Práve naopak, vďaka zverejneným videám na jeho blogu L.A. Slasher jeho popularita výrazne stúpa. Všetci, vrátanie médií, sa bavia na úkor obetí, čím samotného vraha podporujú v jeho činoch. Kto bude ďalšou obeťou? (*CARNIFEX*)

borec999

Divný a absolútne nefunkčný film. Žánrovo ťažko zaraditeľný, štýlom a spracovaním snažiaci sa o akúsi kritiku spoločnosti, ktorú sa mu však nedarí uveriteľne predať. Herci pôsobia akoby niekedy ani sami nevedeli, čo znamenajú jednotlivé repliky scenára a ako majú jednotlivé scény hrať. Postáv je veľa, ale väčšina z nich je pre príbeh nepodstatných a úplne zbytočných. Nejakých vrážd alebo akcie minimum a celkovo má film obrovský problém udržať pozornosť alebo čímkoľvek zaujať. Bol som veľmi nepríjemne prekvapený, ako sa mi L.A Slasher pri svojej krátkej dĺžke tiahol. Radšej sa tomu vyhnite... Skoro odpad 10% ()

*CARNIFEX*

V okolí Hollywoodu začína riadiť šialený vrah v bielom obleku i maske, unášajúci výhradne vychádzajúce hviezdy rôznych reality show. Na počudovanie jeho činy nevzbudzujú rozhorčenie, ale práve naopak, vďaka zverejneným videám na jeho blogu "L.A. Slasher", získava na obrovskej popularite. Všetci vrátanie médií sa bavia na úkor obetí, pričom samotného vraha podporujú v jeho činoch. Kto bude ďalšou obeťou? Márna trápnosť, v ktorej gore či násilie nedostáva žiadny priestor, pričom ho zatienila originalita nápadu. Nemôžem si pomôcť, ale ja pre tieto komerčné sračky, pri ktorých sú podaktorí viac nadšení z holých rití či kôz, nemám žiadne pochopenie. Fanúšik hororu sa z hororových prvkov nedočká ničoho. Jediným plusom je akurát soundtrack, lebo toto nie je horor v pravom slova zmysle, ale v mede omočený plastický nôž z Ikei, v ktorom strašidelne vyznie akurát titulok. Totálne sklamaný, pričom som sa opäť presvedčil, že na "IMDb" väčšina divákov zrejme filmy skôr prešňupe než skutočne odsleduje, lebo táto hororo komédia nebola ani vtipná, ani krvavá, ani strašidelná, ani mätúca, ani záhadná, ani vlastne nijaká - 25% ()

Pitryx odpad!

Když pominu stupid kameru a stupid scénář, pak musím napsat, že je to celé stejně bejkárna. V podstatě není vidět vůbec nic, dějově je to statické a ani herci nebyli nic moc. Myslím, že i kdyby to ty obstarožní nány hrály nahaté, film by to moc nepozvedlo. No, trošku jsem tomu pomáhal rychloposuvem, a asi proto jsem to úplně nepochopil. Pokud tedy bylo co. ()

George Stobbart

Aj keď by sa podľa obmedzenej variácie názorov mohlo na prvý a druhý pohľad zdať, že LosEndžiliskýSlešr nestojí za pozornosť, aspoň nie pre iba-gore-uznávajúcich hororových prvokov, či žiačikov 3.C, ktorým tatko pri večernom kakauku pošepkal, že sú hororoexprdi, osobne si s tým dovolím nesúhlasiť. Moderný teen horor je síce rakovinotvorná odnož žánru, v ktorej to tento rok mimoriadne kvitne, avšak "L.A. Slasher" mi prišiel znesiteľnejší než väčšina jeho súputníkov poslednej doby. Lepšie natočené než "#Horror", s nie tak umelým sociálnym komentom ako "Some Kind of Hate", nie imbecilne obmedzené ako "Unfriended", ani trápne ako "The Hive", či mizerne generické ako "The Gallows". Nevravím, že by to bola nejaká hitofka, ale zlé to nebolo. ()

Wade

26% ? Jasně žádný zázrak L.A Slasher není, ale není to ani tak špatné. Pěkný vizuál, dialogy co jsou parodie a neberou se vážně a vtipná dvojce Trejo/Bautista navíc dobře vypadající zabiják a k tomu zajímavý nápad na děj. Chtěl jsem dát 3* ale když vidím zdejší hodnocení dam plnou palbu protože můžu. ()