Krish a Ananya se potkali na studiích. Počáteční přátelství přerostlo v lásku. Na promoci chtějí seznámit své rodiny. Tuší, že to bude obtížné kvůli jazykovým i kulturním odlišnostem, protože Krish pochází z paňdžábské rodiny, zatímco Ananyina rodina žije v Čennaji v Tamilnádu. Ale přes jejich snahu jsou obě rodiny proti jejich vztahu. (andiek05)

marrjaana

Hlavní motiv filmu, je určitě zajímavý, herci mi do svých rolí taky sedli, je to i takové milé a pěkně se na to kouká, ale přijde mi to strááášně zdlouhavé. Má to celkem dost hluchých míst a některé scény, se mi zdáli dvakrát delší než by měli být a spousta věcí zbytečných. Cca první půlka byla zábavná, ale celá druhá polovina mi již přišla opravdu navíc a jen jsem čekala na to až to skončí a bylo mi i skoro jedno jak. ()

rikitiki

Film někdy trochu nevážnou formou vypráví o vážných věcech. Mladému páru nechtějí dovolit příbuzní sňatek, protože každý z nich je jiného původu. Zní to jako prkotina, kterou by se zamilovaná dvojice nemusela nechat rozhodit a prostě spolu bez požehnání rodiny žít, jenomže snímek docela dobře vykresluje, proč je soulad rodin důležitý, a jak může ovlivnit i relativně pevný vztah. V tomhle ohledu je obecně platný pro celý svět, nikoliv jenom pro Indii a její specifika. ___ Alia Bahtt hraje rozpustilou dívku a umí se přepnout i do smutné nebo naštvané polohy. Arjun Kapoor je o poznání horší, vsází jen na smutné pohledy plyšového medvídka. ___ Snímek o předsudcích si utahuje z kulturních stereotypů národnostních povah, pro mě je ale varováním: Pandžábce nikdy nebrat. Za první, jsou hrozně na peníze. A za druhý, mají příšerný tchýně. ()

ScarPoul

Alia Bhatt je nádherná. Vždy keď sa objaví na scéne tak mám ústa ako kapor a riadne slintám. 2 states je pritom veľmi milý filmík. Taký ten tradičný romantický - s tým, že je otvorenejší ako väčšina indickej produkcie. Otverene sa tu bozkáva a je tu veľa otvorených sexuálnych náznakov. Decentných, ale sú tam. Páčilo sa mi to. Scenáristicky veľmi pekne urobené a režíjne rovnako. Páči sa mi ako to ide proti tradičnému prúdu a je to skôr taký malý veľký filmík. Tento nový trend a tieto nové hviezdy mi začínajú ako divákovi prinášať niečo nové. Je tam určitý punc skutočnosti a nie je to také bláznivé a infantilné. A preto pre mňa ako európana aj o trocha bližšie. Na tradičný Bollywood ale stále nedám dopustiť. Nebyť ten hlúpej línie z psychiatrom( aspoň dúfam, že to bol psychiater), bolo by to za plný počet. ()

kaylin

Je to drama, ale má to dost komických prvků, nemluvě o tom, že jsou zde parádní muzikálová čísla, a to je jich poskrovnu. Je to ale také skvělá sonda do společenských rozdílů a do toho, jak jsou nesmyslné. Herci jsou ve svých rolích skvělí, a tak vás závěr prostě musí dojmout, ať chcete, nebo nechcete. ()

Aljak

Veľmi pekne vyjadrená náboženská, kultúrna a národnostná diverzita Indie. A naozaj je to tak - India má mnoho tvárí a každý kraj má svoje vlastnú identitu. V tomto prípade to bolo dokonalo vyjadrené medzi severom a juhom (Pandžábi vs. Tamilovia). Príbeh bol síce trochu predvídateľný, ale vďaka mnohým zlomom v deji si zápletka držala stabilnú kvalitu v podstate počas celých 2 a pol hodiny trvania filmu. Len škoda, že Arjun Kapoor nemá takmer žiadnu charizmu, ktorá by k jeho postave oddaného Kriša tak žiadane prislúchala. Aspoň že Alia Bhatt bola tou sympatickejšou súčasťou tohto páriku, ktorý sa silou mocou snažil získať požehnanie svojich rodičov - čo v podstate zabralo takmer celý film :) ()

Andrea1717

Pekný romantický film s vtipnými zápletkami a dobrým obsadením, hlavný hrdinovia si sadli a tak má film skvelú atmosféru. ()

andiek05

Nevím ... dobré téma ukazující rozdílnosti mezi různými státy Indie - jazyk, zvyky, kultura. Zároveň i z hlediska všeobecně kulturní odlišnosti v rodinných vztazích a svatebních přípravách. Ale film na mě působil spíše ... Nejsem schopna říci, zda tím rušivým elementem byli hlavní herci nebo odskoky k psycholožce nebo ... na 100 % nevím :-D :-D Jinak film byl pěkný a dojemný. Závěr i pobavil, takže pro mě slabší **** ()