SPS - Právo

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2013, 3 min

Karamanlis

Toto už úplne tak nie je stará dobrá SPSka... Krčmové videoklipy mám rád, ale Právo mi príde mi akési za každú cenu coolové, načančané, skoro až agitačné. ()

Jara.Cimrman.jr

Hospoda, pivo, protest, pogo a pořádný hudební nářez - to je punk. Nějaký ten pátek už jsme se s pantáty z S. P. S. neviděli, ale jim to pořád pekelně šlape a v některých aspektech možná ještě lépe než za mlada. ()

MM_Ramone

Máme tu ďalší hudobný video klip, ktorý má na svedomí Pája Junek. Tento týpek točí s minimálny rozpočtom veľmi zaujímavé veci pre české punk rockové kapely. Toto, čo urobil pre pražskú skupinu S.P.S. (Snížená Pracovní Schopnost) by som zaradil medzi jeho najvydarenejšie kúsky. Klip ku skladbe "Právo" ma veľmi potešil. Som rád, že frontman Zdeněk Rúžička a jeho spoluhráči sú stále aktívni a ako vidím aj vo výbornej forme. S.P.S. žije a má ešte stále čo povedať. Punk´s not dead! Old Punks never die!!! **** ()

Radko

Právo na stretnutia v krčme. Právo na poriadne uvoľnené pogo. Právo na vysranie sa na televíziu a únik do ulíc. Právo na zdvihnutie pästí. Na vykričanie svojej naštvanosti. Nie nenávistne. Pohodovo, pankovo. SPS nestráca xicht úprimnosti vypovedanej od podlahy ani v roku 2013. Pája Junek tento fakt len potvrdil skvelým klipom. Poznámka: A kapela nestratila gule ani v roku 2014, kedy som ich posledne videl na novomestskom Happy punku vol. 2. ()