Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo... (beso74)

kluk z Na

Barevná ptákovina na sobotní odpoledne. Hezké herečky, jedny kozy, jednoduchý scénář, trashovej nápad. To já vše rád, takže bez problémů dokoukáno, nicméně mě tam trochu otravovala ta práce s těma postavama, menší telenovela v pozadí se tam vůbec nehodila, zvlášť když pak největší hrdinka se sama promění v bobřici. Sorry za spoil, ale prostě překombinováno. ()

Simomon

Dulezite upozorneni, trailer lze! Film se nesnazi parodovat sam sebe, naopak se pokousi o opravdovy horror. Jen s minimalnim rozpoctem a proto vsechny efekty vypadaji strasne amatersky. Ale o to je to zajimavejsi, protoze vetsina triku nejsou delana digitalne, ale jde o praci s kamerou. Pomerne dobre napsany mi prisel scenar. Postavy jde charakterne odlisit od sebe a dokonce mezi sebou resi nejake konflikty, ktere me celkem zajimaly a prisly mi povedene doresene. WTF momentu a dialogu je ve filmu opravdu velmi malo (Par uveznen v horici chate a pohlcen panikou, zacne soulozit..) Ale opakuji, zombobri si opravdu ze sebe delaji legraci jen minimalne. POSLEDNI SLOVO: Presto, ze o nejakem strachu ci napeti nelze hovorit, me to bavilo a pusobilo to na me jako nejaky fajn studentsky filmik. +prsiště ukaze nejhezci za slecen, za me pohodove 3/5*. ()

Stanislaus

"Zombobři" jsou neskutečně ulítlá ptákovina (b)obřích proporcí a je vidět, že i samotní tvůrci vnímali tento netradiční animal horror jako naprostý bizárek na entou. Parta veskrz nesympatických vysokoškoláků, po nichž by člověk ta bobřiska házel už jen z principu a ze srandy, si udělá výlet do (zdánlivě) nezkažené přírody, nicméně jim jejich nadržené plány naruší partička zmutovaných bobříků (odvahy), a všichni zúčastnění se dostávají do šíleně hlodavého kolotoče událostí. Ve výsledku jde o nevídanou černohumorně-fekální pitomost bez úcty k čemu- i komukoli živému, která si však úspěšně dělá srandu i sama ze sebe. P.S. Duo buranských řidičů a "beaverbear" to zabili! ()

korbitch22

Ano, ano.Dočkáme se opět polonahých štětek, ukousnutých genitálií, zmutovaných živočichů a hlášek, jenže to tentokrát není vůbec sranda.Námět výbornej, jenže zpracování tragédie, herecké obsazení přímo katastrofální s příšernými výkony, mizerným režijím vedením, debilní hudbou, plno stupidního chování postav a návalu tuny klišé a zoufalé trapnosti.I tenhle žánr se prostě musí umět a tady se nepovedlo až na tři hlášky vůbec nic.Další Piraňa se ani náhodou nekoná a i pokračování Pirani, které bylo naprosto zoufalé mělo aspoň Miče Bukanýra.Hold si musíme počkat na veverky, ty snad budou mít více sebereflexe a režisérského umu, prostě každý nemůže být Aja.20%. ()

stuntmanMIKE

tato kokotina mala potencial byt zabavnou kokotinou, nakoniec sa z toho vyklula debilna kokotina. Ono sa to popravde zo zaciatku kokoti celkom vtipne... problem nastane ked tam dorazia ti traja nesympaticki a odporni Twajlajt kokoti... potom to chyti taky kokotsky spad, az to z tejto prijemnej kokotinky zacne robit kokotinku neprijemnu.... Na druhej strane ocenujem bobrokokomedveda a par scen ma, aj ked kokotsky, pobavilo. Takze Piranha na bobri sposob sa nekona a tato kokotina ostava na poli zabavneho trashu v kolonke picovina. ()

• Film obsahuje potitulkovou scénu, která měla při dobrých tržbách připravit půdu pro pokračování s názvem Zombees. (Bube1)
  • Herec John Mayer (Luke) investoval 30 000 dolárov do hereckých kurzov, aby ho pripravili na tento film. (Marceloo)
  • Herečky Rachel Melvin (Mary) a Cortney Palm (Zoe) namiesto používania toaliet v budovách chodili radšej do blízkeho lesa. Pri jednej z týchto ciest raz našli v lese lebku mŕtveho zvieraťa. Z lesa si ju priniesli a využili na výrobu náhrdelníkov. (Marceloo)