Warrior Assassin

Čína, 2014, 94 min

Režie:

Dou Xiao

JohnMiller

Jediné čo tu stálo zato boli slušne odvedené boje a príbeh skoro nefiktívnej histórie troch bojujúcich kráľovstiev. Obsah by ako tak ušiel ale forma akou bol tento film natočený a distribuovaný bola číro číra hrôza. Vyzeralo to akoby to nakrúcali na vhs pásku s veľmi neprirodzením frameratom. Obraz namočili do tak nechutného modrého filtra až sa mi zdvihol žalúdok. K takémuto žánru to bolo absolútne neprirodzené. Ako taký príbeh, o mladom bojovníkovy ktorý sa rozhodne pomstiť svojho otca, úplne potopil koniec. To bol hádam najhoršie zakončený film aký som kedy videl. Posledné 2 minúty boli na silu vtesnané a bez zmyslu zakončili veľké nič. Keďže hlavná postava sa nedozvedela kto zabil jej otca hoci vrah na konci zomrel.. Sklamanie. ()

kaylin

Trochu moc amatérské na to, aby se mi to mohlo líbit. V některých chvílích jsou ty herecké výkony skutečně otřesné. Dá se to ale zvládnout, když nečekáte moc ani od bojových umění, která zde budou prezentována. Jednohubka s nedotaženým příběhem a podceněným i zbytkem filmařské práce. ()