Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Thug_Leo

Tak jelikož mám na nejmenované seznamce starý účet jejich naivní administrátoři se rozhodli cpát mi do mailu upoutávku na tento film. Říkám si podívám se na noční, třeba to nebude úplná ptákovina. Hned z úvodu přelety kamerou nad městem(Každý film/show je zřejmě vyžaduje..WTF) v doprovodu rádoby hvězdičky z lokální superstar kroutící můj sluch zhnusením. L.Mann hraje už 8 let matku/těhotnou na pokraji její artrózy, to bude chtít fracky až do 60let? D.Johnson zvládne pouze 3 výrazy + úšklebky. Ovšem kraluje tu ---> R.Wilson, která je natolik nechutná, neomalená, protivná a plná klišé, že jí chcete praštit nikoliv se smát. Takže suma sumárum: záběry na budovy města + hnusná pop music + otravný cast + rozřešení je, že všichni chtějí lásku a nezáleží na tom jak jste stupidní, namyšlený nebo obézní !! 109minut života v hajzlu , hiphip hurá PS: A.Brie je 33let? YOLO...jop za tu jedna hvězda ()

Broen

No..čekala jsem něco na úrovni. trochu to zavání bezduchostí, ale je fakt, že chvílemi jsem se bavila. Jooo, pár forků good. Nemůžu si pomoct, ale Dakota mě jako herečka neoslovuje, jooo, jako sousedka od vedle, ke který bych skočila od prádla na kafe možná...Žádná osobitost, nic. Prezentovaná boubelatá nevkusná kamarádka, tak to je taky případ. Ani trochu sympatická, možná tak na ránu rendlíkem. Nějak jsem ani nenabyla dojmu, že by si s Dakotou vytvořily nějaký kamarádský vztah, který asi údajně měly mít. Herecké výkony prostě podprůměr, ale to se dalo čekat. Třetí hvězdu dávám za těch pár forků... ()

marketpla

Mě osobně se tento film líbil. Podle upoutávky jsem šla na komedii, a myslela jsem si, poté co film začal, že to bude typická americká romantická komedie. Byla jsem proto velmi mile překvapená, že se nekonal happyend. Jo, konečně někdo udělal film o svobodných, který neznázorňuje tragický příběh ženy, bez muže. Ale udělali normální film ze života, kdy svobodná žena, chce být sama a občas i musí být sama. Navíc znázornění moderní maminy, díky umělému oplodnění, hezky poukázal na dnešní běžnou asi možná i smutnou okolnost, že ženy, co si jdou za svou kariérou, mají v určitém věku potřebu plodit děti, ale vlastně není s kým. A tak se uchýlí k umělému oplodnění. Jo, ať žije emancipace... Dakotu Johnson jako herečku mám ráda, a ztvárnění hlavní hrdinky se jí povedlo. Naopak Rebel Wilson byla jaksi mimo. A nejen výkonem, tak nějak vůbec nezapadala do příběhu. Celkově ale jsem si film užila. Jo, být svobodná, není smutný a už vůbec ne k politováníhodné. ()

trojkolka

Průměrná romantická komedie za tři hvězdičky, která si ale vysloužila jednu na víc, a to tím, že všechno nedopadlo tak, jak se zdálo být od začátku jasné. A také konečně důkaz, že v romantické komedii nemusí být jen sexuální scény, párty a následné nechutné scény (i když samotných párty tam bylo taky dost). ()

Pecos

Průměrná romantická komedie, která nenadchne ale ani neurazí. Nejvíce tomuto filmu prospělo obsazení herečky Rebel Wilson do role potrhlé ženské. ()

Shorty4

Skvělá Rebel Wilson (LTRP scéna je prostě TOP), sexy Alison Brie a přirozená Dakota Johnson. Škoda mírně ohraného námětu a né dost perfektního sountracku. ()

avalonek

Já jsem se dosti pobavila.Povedenej film,i když bych byla singl,tak nevim,jestli bych se takhle chovala.Ale to je fuk.Rebel mě zase moc pobavila.Takže spokojenost ()

jarmil8

Je to jakoby natočili Sex v městě 3, jako by neexistoval seriál "Girls" - nudný film s hloupým námětem, hloupými postavami a trapně se snažící vyčpělou Rebel Wilson. A to jsem ji měl skoro i rád. ()

datel13

Uf, další špatná volba filmu, paradoxně velmi podobná komiksovému odpadu Deadpool (viděno den předtím), kde užvaněný idiot mele o masturbaci a do toho míchá nevtipné popkulturní narážky. Tady máme zase tři fuchtle, které mají zřejmě být hrozně cool a emancipované a „užívají“ si života v současném New Yorku. Nechápu, jak tomu recenzent v jednom zavedeném časopise mohl dát asi 80 % a doporučit to jako solidní místy komediální film řešící (romantické) vztahy v současný hektický společnosti - bla bla. Když začnu od nejhoršího – tak je tu tlustá kráva (tady se trochu omlouvám za výrazivo, ale v tomto případě to jinak nejde), co jen kalí, fetuje a rozdává si to, přestože váží aspoň tunu a atraktivní je asi jako mastnej papír od Big Macu vyválenej ve škarpě po Silvestrovský noci. Přestože pracuje na Manhattanu ve velký právnický firmě, do práce chodí o tři hodiny později, potom co se u Číňana zfetuje, aby mohla dál fungovat. Kamarádkám pak radí, aby si „oholili Gandalfa ve spoďárech“ (podobně odporných přirovnání tu zazní celá řada) a po práci se vrhly do balení chlapů na zuřivých kalbách. Pak je tu naivní pipka (Dakota Johnson), která se odstřihne od slabošského boyfrienda a překročí jeden z mostů mezi Brooklynem a Manhattanem (vážně velká životní cesta), aby zde „zkoumala život“ vedená radami svých „moudrých“ kamarádek. Kromě toho obézního pometla je tu ještě její (Dakotina) ségra, asi čtyřicetiletá doktorka, která nesnáší děti, protože vám zkazí postavu a zničí váš krásný emancipovaný život. Doktorka i pipka nakonec prozřou – a tady snad je i něco jako přijatelné poselství. Být sám (sama) sebou, nevnucovat se, nebýt ve vztahu pro vztah, nebýt single jako zoufalec, ale protože je to někdy (dle mého názoru skoro vždy) příjemné a užitečné. Zároveň ale tohle přijatelné poselství sráží celá řada zbytečně sprostých či trapných „gagů“, hrdinky jsou nesympatické zoufalky, které mají vypadat hrozně cool, ale přitom vesměs podlézají slabošským mužským „hrdinům“ – ať už je to „moudrej“ barman-šukálista, kterej sbalí každou a přitom se nechce vázat – a pak se najednou strašně zamiluje (vážně trapný), černošskej boháč anebo jakýsi pákistánský knihkupec, co holce, která předvede před dětmi hysterickou scénu v jeho knihkupectví, řekne, že to bylo super a že je úžasná – a ruka je v rukávě. Trable s partnery jsou vyřešeny, emancipovaná „dáma“, co do tý doby stírá chlapy, se bude s Pákistáncem brát. Myslím, že u nás by ji odvezla rychlá do Bohnic – a zároveň mi přijde ohromně špatně, jak americké filmy posledních let razí jisté poselství, které i v tomto filmu se objevuje 2-3x. Stačí být pasivní kráva, čekat v koutě anebo naopak udělat/říct strašnou blbost (viz zmíněná hysterická scéna), občas utrousit „jízlivou hlášku“ a chlapi se o vás stejně poperou. Takhle to v životě nechodí!! Chápu, že nejsem cílová skupina této rádoby hořké-romantické komedie „o současných vztazích“, ale jestli je tohle obraz současné západní společnosti, tak je něco dost špatně. A i když tento film můžete vzít jako splachovací shit na silvestrovskou noc, je možná trochu k zamýšlení, kam se tvorba filmů i jejich vnímání v posledních letech posunulo. () (méně) (více)

Renciasko

Popravde, tento film som si šiel pozrieť s vedomím, že sa jedná o povrchnú komédiu, ktorá ničím nezaujme ale ani neurazí. Ale nakoniec ma to pohltilo. Ktovie prečo, možno preto, že som single?! Film napokon v niektorých momentoch ponúkol scény, pri ktorých popri všetkej tej srande človek držal slzy na krajíčku a nádherné vyvrcholenie prologom a pohľadom do Grand Canyon, už som bol hotový. To je to, prečo to robím, prečo chodím na túry, pretože tam sa človek dozvie, ako prežiť single. ()

Sheemass

Odpočinková komedie s občas poměrně zábavnou Rebel Wilson a snesitelnou Dakotu Johnson ve filmu o tom, jak být být single v New Yorku. Celý film je vlastně nekončící párty, alkohol a flirt na jednu, možná dvě noci, sem tam příběh zahraje na vážnější notu, ať už u otázky dítěte, či ztráty manželky, ale nic vážnějšího s přesahem v tom nehledejte. Prostě průměrný film, který zachraňuje těhotná ženská, mimino a budoucí otec. ()

Mark1983 odpad!

Tyto filmy jsou zcela bez nápadu, jen se snaží být předlohou pro dnešní mladou generaci, a světe div se, někteří si z takových nesmyslů skutečně berou příklad. V tomto filmu se namluví nespočet nesmyslů. ()

Pythonator

Tak sranda to byla chvílemi pořádná, ale nic to nemění na tom, že se jedná o další ženský film vysvětlující, jak být moderní americkou ženou čili promiskuitní věčně ožralou cuchtou. Nechybí zde samozřejmě ani ženská debilita projevující se plánovaným rodičovstvím na způsob zakoupení spermatu a naprostého ignorování faktu, že dítě potřebuje taky tatínka. Holky jsou zde pěkné, až na obludnou Rebel Wilson samozřejmě, ale ta to vynahradí svou tradičně ujetou povahou a odzbrojujícími hláškami. Mužský divák si tedy nemá moc na co stěžovat, přimhouří-li obě oči a vypne tu inteligenční (mužskou) část mozku. Vemte si Sex ve městě, nahraďte ty čtyři snobské hňupky sympatičtější čtveřicí a máte tohle. ()

PoprockCZ

Na jednu stranu je to bláznivá americká komedie, ale na druhou se mi to vlastně líbilo a docela mě to i pobavilo. Robin měla dobré momenty. ()

lindush12

Toto mi chýbalo! Konečne po dlhej dobe film, ktorý ma neskutočne pobavil. Nie som náročný typ diváka a preto mi nevadil jednoduchý humor a hlášky. K tomu aj hudba zohrala veľkú časť, pretože sa tam totálne hodila. Táto snímka mi ukázala, že vôbec nie je hrozné byť single a má to aj svoje výhody, ktoré by si mal každý z nás uvedomiť. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně