Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Gaia.M

Četla jsem názory typu: nejlepší komedie na světě; nic lepšího jsem nikdy neviděla; celou dobu jsem se řehtala; atd.. Ale jako jo, bylo to vtipné, líbilo se mi to, ale no, znova to vidět nemusím. Dakota se mi líbí, ta holka je prostě pěkná a úplně chápu jaký je to pocit, když ti nemá kdo rozepnout zip, jen teda, já mám ten problém, že si ho nedokážu ani sama zapnout!!! :D Alison Brie mám taky strašně moc ráda, jako Annie ji prostě zbožňuji. Leslie je taky super, a tady je tak správně praštěná! :D No a Rebel je prostě rebel :D Takže nakonec jakože dobrý ;) ()

Rockerman

Chci hodnotit férově, proto dodívávám i filmy, které se mi nelíbí a dokonce i ty, při kterých trpím. A u tohoto jsem opravdu trpěl! Mě se prostě ty romantické (?), rádobyhumorné komedie, kde se řeší pseudoproblémy, nelíbí! Jedna hvězda za Welcome to The Jungle. ()

hEROic

Nudný guláš trapných příběhů a až na výjimky nesympatické obsazení... těch pár zachechtnutí to vytáhlo do průměru... 45% ()

hazaba

Na jedno pokoukání docela dobré - žádné zázraky nečekejte, ale já se dobře bavila. A kupodivu tam byla i určitá melancholická linie a člověka to vedlo i k zamyšlení. Být single můžeme být různými způsoby, ale přece jen se neobejdeme bez někoho blízkého. ()

Rathalos

Wau,prekvapenie ako hrom,prijemna,mila,vtipna,svieza a pekna romanticka komedia,ktora ma uplne dostala,vyborny vyber hereciek,skvela hudba a pribeh,ani chvilku som sa nenudil...:-) ()

radaza

Naprosto promáchlá šance. V 90.letech film Singles byl sice menší legrace, ale daleko víc vypovídající. To by nevadilo, čekal jsem, že to tedy bude čistá komedie. Jenže film zůstal někde na půl cesty. Vždycky pár dobrých vtípků a pak rádoby vážná část....Mrzelo mě to, trailer sliboval větší legraci, ale film k těm vtipům z traileru už moc nepřidal. ()

Kingjiri

Poměr komediální vs. vážnější / romantický scény byl přesně opačnej, než jsem očekával. O humor se starala pouze přiměřeně vulgární a střelená postava Rebel Wilson. Zbylý tři ženský postavy prožívaly různý románky a postupem času přišly na to, co vlastně chtěj (což bylo samozřejmě to, co ze začátku nechtěly). Je teda jasný, že se docela povedlo na plátno dostat několik životních pravd, ale většinu stopáže jsem se spíš nudil průměrností, která ze snímku čouhala. Kdyby se scénář soustředil pouze na postavu Alice doplněnou svym protikladem Robin, mohlo by se jít víc do hloubky a z náměstu by se vytěžilo víc (aneb méně je někdy více). Třetí slabá hvězda za schopnej casting a trefnou "burákovou" teorii o ženských na seznamkách. ()

chrispe

Čekala jsem od toho mnohem větší chujovinu. Ve finále jsem však byla překvapená. Pro mě je to film na jedno podívání, který za chvíli vyšumí z paměti, ale pro tu chvíli, kdy jsem si ho pustila pobavil. Co mě tak napadá, tak bych třeba trochu pozměnila linku lékařky a zkusila se podívat na její příběh očima - ne ženy, které samotné tikají biologické hodiny - ale ženy, která je společností "tlačena" do role matky. Přišlo by mi to zajímavější. Ostatní linky mi přišly až moc povrchní na to, abych se nad nimi nějak zvlášť zamýšlela. Slabší 3*. ()

pepa3rd

Vcelku průměrná, tak trochu romantická komedie, která nevymetá všechny klišé žánru. Nic u čeho bych se válel smíchy nebo se musel hluboce zamyslet. Přesto jsem byl docela zvědavý, jak to dopadne. 50 % ()

Torgal

S ohľadom na množstvo filozofických zamyslení hlavnej hrdinky s tvárou Dakoty Johnson to pôsobí, ako by toto bol film o hľadaní seba samého, na konci ktorého prijde nejaké veľké pochopenie. Bohužiaľ, Dakota sa chová dosť šibnuto, keď na začiatku filmu iniciuje pauzu vo dlhoročnom vzťahu aby si mohla vyskúšať, aké je to byť single. V jej ponímaní to znamená presťahovať sa do iného mesta, vyspať sa s barmanom čo strieda baby ako ponožky a potom sa s prosíkom vrátiť. A potom si ešte dovolí byť strašne šokovaná, keď ju jej frajer už nechce naspäť. Našťastie je tu ale aj Rebel Wilson ktorá hrá to čo vždy a v podstate úplne sama ťahá komediálnu vrstvu filmu. Inak je tu klasická mozaika postáv, pomocou ktorých sa majú vzťahy preprať vo všetkých svojich podobách. Ich množstvo však pôsobí už kontraproduktívne a vzájomne na sebe kanibalizujú čo sa týka času na scéne - napr. postavu Alison Brie by som vyškrtol úplne bez problémov. Za mňa teda čistý priemer. 6/10 ()

Mouchal

Chlapi, od tohohle ruce pryč. Pokud chcete své drahé polovičce udělat radost , radši ji doma udělejte masáž, pozvěte na večeři nebo kupte drahé květiny, protože furt vás to vyjde levněji, než ji vzít do kina na tuhle "komedii" a zažít si bezmála dvouhodinovou rezervaci v pekle. Holt pro tenhle film my, muži, nejsme cílovka a je to vidět každým coulem. Já to i chápu, ale v jiných romantických komediích tvůrci nasadí alespoň koukatelné herečky, které se alespoň o trochu té naší zábavy postarají. Tady nemáme ani to. Jediná zdejší slečna stojící za hřích je online seznamková bláznivka Alison Brie, která ale, když se nad tím zamyslíte, nemá v příběhu absolutně žádnou roli a kdyby ji tvůrci vyškrtli, film by celkově vyzněl naprosto stejně. Taky film který se jmenuje Jak přežít single, by asi měl pojednávat o tom, jak přežít single. Tady bych dal spíš název "Jak se chovat jako náctiletá pipka a nechat každého, aby mě vojel, abych se mohla s klidným svědomím vrátit k tomu pravýmu". Bože. Na tohle téma je už tolik filmů, že ani celosvětová expanze komiksovek je nemá šanci nikdy v životě dohnat. Další věcí je až do očí bijící vykonstruovanost všech vztahů hlavní hrdinky a hlavně ty chlapi střídá tak rychle, že člověk nechytne vlnu sympatizmu k nikomu a jen tupě kouká, do jaké postele se ta pipka zase nasouká. Bylo dost patrné, že to vše bylo takhle "nalajnováno" jen proto, aby se pak všichni mohli setkat na závěrečné party. Někdo by měl říct Rebel Wilson , že už je už v těchto rolích tak moc vyčpělá, až to působí trapně a její závěrečné moralizování jsem neměl šanci brát vážně vzhledem k tomu, že jsem při každém slovu musel sledovat, jestli ji z pusy nepadá nějaká kobliha či zbytek toho tuctu burgerů, co měla mezi svými dvěmi obědy jako svačinu, aby přežila. Zdejší barman má očividně nakoukáno Himym a Barneyho techniky, jak se ráno zbavit štěrbin, takže u něj žádnou originalitu taky nehledejte. Doktorka místo toho, aby děkovala bohu, že našla mladšího partnera, kterému nevadí (naopak je rád), že se bude starat o cizího bastarda, ho chce odkopnut, Blonďatý sud, který je nechutně bohatý, ale když se ho kámoška zeptá, proč tedy vůbec chodí do práce, Sud odpoví "protože mě bavilo dělat s tebou", což je divný, když tam pracovala ještě dááávno předtím než nastoupila její kámoška. A to je pouze vrchol ledovce. Musím ale přiznat, že pár vtípků se povedlo a nějaké narážky mě potěšily (LoTR, Přátelé...). Ale to mi prostě k dobrému kino zážitku nestačí. 30% ()

Patrik200s

Miestami trocha plytký ale aj tak vtipný humor čo raz obsadzovanejšej Reben Wilsonovej ktorá podľa môjho názoru v tejto veci absolútne zatienila hlavú protagonistu Dakotu je svojim spôsobom celkom poživateľný. Treba mať na tento humor skrátka náladu a ja som ju v kine celkom mal. Síce som si povedal v prvých 15 minútach aká je tá Dakota (Alice) sviňa a tešil som sa keď dostávala od mladých mužov kopačky v domnienke, že si to zaslúži. Po tom som sa ale zamyslel a pravdu povediac pod šupkou plytkosti o grupáčov, kopuláciách a depilácií intímnych partií sa skrývala pointa zo života, ktorú si možno všimne veľa ľudí ktorí si to zapnú. Ak si tento film nepustíte, nemusíte si trhať vlasy ale ak máte chuť na daný žáner celkom si prídete na svoje. Určite o mnoho tried lepšia než taký samovraždy vyvolávajúci sex v meste aj keď sa pohybujeme v nebezpečne podobných vodách. ()

Oonika

Jako úplně to asi není hodnotný film, ale já jsem se neuvěřitelně bavila. Miluju Rebel Wilson! Některé scény a hlášky mi zůstávají v hlavě a pořád se tomu směju. Je to jednoduchý, vulgární, ale neuvěřitelně vtipné. Manžel si to teda nemyslí, ale chlapi tomu nerozumí 😁 ()

E lan

Ale ano, poprvé mě to nevzalo, vůbec jsem se na nesoustředil. Ale podruhé slušná romantika s několika propletenými příběhy, které se sobě nepodobají. Herci ujdou, scénář také, tak ač k Lásce nebeské hooooodně daleko, je to film, na který se dá podívat... ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně