Reklama

Reklama

Thomas Rourke (Johnny Strong) projíždí napříč celou Amerikou bez jediného cíle. Přišel o svojí rodinu – vinou neznámého mutagenu, jenž z lidí udělal nestvůry toužící po krvi. Amerika je zdevastována. Avšak při jedné přestřelce zachrání život jisté Sam (Chelsea Edmundson). Ta mu nabídne bezpečné útočiště s municí a potravinami. Už od počátku mezi Thomasem a zbytkem party vyčnívá nedůvěra, ovšem během následujícího útoku nestvůr si celý tým uvědomí, že musí hodit za hlavu veškeré spory a spolupracovat. Především, když samotná základna začne být nestabilní a nedaleko se nachází funkční letadlo, které se zdá být jedinou šancí na přežití... (Ouwen)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

No jo no když jde ta kinematografie postupně do sraček, tak co nadělám :-) já už zase sjel spoustu kvalitních starších filmů které by si patrně ty označil za velmi nudné...

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ale to sa tyka len sraciek. Ked ti pustia kvalitny film, tak si este horsi kverulant ako ja.

Ale dobre, aspon sa zacinam tesit na Bourna. Podla tvojho hodnotenia to bude pecka. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tady jsou určitě líp zahraný a sympatičtější postavy než v Jarhead 3 Strongovi jsem fandil od začátku. Henriksen je taky můj oblíbenec. v Jarhead 3 mi byli všechny postavy u prdele.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ano, Criminal je dvakrat lepsi film ako tato sracka.

Je to uplne to iste ako Jarhead 3. Len namiesto arabacov monotonne strielaju zombie-upirov.

A Jarhead 3 si opicoval aj ty. Raz sa ti nieco paci a druhykrat to iste v bledomodrom opicujes.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Jasně odporuč radši tu sračku roku Criminal který si dal o hvězdu víc :-) ale já tušil, že budeš kverulovat.

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Piráti normálně fungujou, jen mají v systému chybu a proto to hlásí údržbu databáze. Musíš to zkoušet víckrát. Já tohle tahal normálně z Pirátů, třakže to funguje.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

sim tě psychopat tě buď nahání s požární sekyrou nebo s motorovou pilou, v tom lepším případě, v tom horší je to kotelník s děsně teplým svetrem a s rukavící na které má nože, si běž do té temné noci sám vole 

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

ty vole, já bych tě fakt pleknul, hrát hry nemůžu jelikož mám vytepovaný koberec, žádný anime sem si nenašel, Bourn stál za hovno, a tenhle film taky nemůžu najít  

na příspěvěk reagoval Lacike

Reklama

Reklama