Thomas Rourke (Johnny Strong) projíždí napříč celou Amerikou bez jediného cíle. Přišel o svojí rodinu – vinou neznámého mutagenu, jenž z lidí udělal nestvůry toužící po krvi. Amerika je zdevastována. Avšak při jedné přestřelce zachrání život jisté Sam (Chelsea Edmundson). Ta mu nabídne bezpečné útočiště s municí a potravinami. Už od počátku mezi Thomasem a zbytkem party vyčnívá nedůvěra, ovšem během následujícího útoku nestvůr si celý tým uvědomí, že musí hodit za hlavu veškeré spory a spolupracovat. Především, když samotná základna začne být nestabilní a nedaleko se nachází funkční letadlo, které se zdá být jedinou šancí na přežití... (Ouwen)

argo.smile

Priamociara upirsko-zombie slatanina, ktora sa na nic nehra az na par drsnakov so zbranami.TV film ako vysity, co viacej prekvapi medzi picovinami v tyzdni na Prima Cool a skrati Vam utrpenie medzi reklamami. Zabavilo,neprekvapilo,neurazilo. Slabe 2* pre mna ale s poctou bez karpin v ociach. ()

RomaS

Býval slušným člověkem, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože nedokázal ubránit vlastní rodinu. Snažili se ho zabít, místo zabili ženu, kterou miloval. Obviněn vlastními výčitkami teď projíždí krajinou. Mstitel, který loví zrůdy. Lovec zombií. Thomas Rourke. ()

brasek

Snímok je len ďalším zbytočným členom do rodiny béčkových apokalyptických snímkov, kde nejaký vírus zmení ľudstvo na monštrá a začína boj o prežitie. Príbeh je plný prestreliek, ktoré nemajú potenciál nadchnúť a po čase nudia a nielen preto že digitálna krv a chaoticky pobehajúci komparzisti hrajú prím. Masky skoro žiadne, každý druhý zombie / upír má kapucňu na hlave a kto nemá tak má aspoň zamazanú tvár od umelej krvi. Názor, že dejová línia nudí nie je celkom pravdivý... ona je hrozná. ()

TonoM

Popravdě jsem čekal mnohem víc... trošku na způsob videohry Dying Light, bohužel zdlouhavé, bez pořádně št'ávy. Určitě tip filmu, který nechcete vidět podruhé. ()

hussky

Pokud od filmu neočekáváte nic, co by vás překvapilo, tak se klidně mrkněte i na Daylight's End. Film nepřekvapil totiž vůbec ničím, ba naopak spíše zklamal. Pro mě propadák, na který si za týden nevzpomenu. ()

Mr.Lordi

V provopočátku zmíním, že jsem film viděl celý. Obsahuje spoustu nedokonalostí a hlavně nelogičností chování a uvažování přeživších, laciné efekty a celkový dojem postaposvěta stírají v některých místech krásně čisté neupravené budovy a místa. Bohužel, současný trend postapo a přežívání nemůže točit jen tak někdo. Dvě hvězdy dávám za závěrečné bitevní scény a celkem inteligentní, i když ve dvou souvětích odvypravitelný příběh. Hodně vysokých 35% ()

Colomba666

Klasika... žádný překvapivý zvrat, děj se po pár minutách stává velmi předvidatelným, ale co už, ještě že to trvá jen něco málo přes hodinu... možná se na to ještě někdy podívám, určitě ale nemažu. Slabší průměr ()

drakobijce76

konečne zombie film co má koule a je zvlaštní,tím že zombíci ožívají v noci,original! fakt pecka doufám,že bude pokračování! ()

Martin29

Ze začátku sledujeme chlápka jak chodí po postapokalyptickém světě kde žijí takřka samí upíři a střílí je. Poté zachrání jakousi ženskou, která společně s policisty brání jakousi budovu ta mu za to slíbí zbraně a munici. Později se jim rozhodne pomoci. 90procent filmu jsou scény typu kdy několik lidí střílí do několika upírů (tyhle scény se takřka celý film opakují jen se mění lokace někdy je to silnice někdy budova někdy střecha apod což začne po chvíli nudit ) navíc vůdce upírů vypadá celý film jak nějaký bezdomovec splašený někde na ulici za rohlík s plátkem salámu a logika si též dává dovolenou (zjistíme, že na to, aby jsme ty upíry zničily stačí zabít jen toho vůdce, který je v budově, ale nejspíše nebyl rozpočet na jeden pořádný výbuch budovy tak to udělat nemůžou hlavně, že mají miliony nábojů a většina si jich nemění ani zásobníky asi nějaké nové verze budoucích zbraní) 40 procent ()