Goddess of Love

• USA Mania (neoficiální název) (více)

Pociťte jak moc dokáže bolet zlomené srdce. Vkročte do víru šílenství, kde se psychicky nestabilní striptérka ocitne zlomena a odkopnuta svou životní láskou a v myšlence, že má její milovaný poměr s jinou ženou, rozpoutá svůj vlastní sestup na temnou stranu psychosexuální nepříčetnosti. (FAITH.BABE)

Miroslav.Zac

Film by snesl podtitul - Čím víc se snažíte od bahna odlepit, tím víc lepí. Holka to myslela dobře, ale nakonec, jak už to tak bývá, to dopadlo hodně špatně. Film o kterém bych s klidem řekl, že ho mohla inspirovat skutečná událost. A o to je to děsivější, protože lidé, jako hlavní postava, nejsou ve skutečnosti zlí, jen zoufalí. ()

ciapok

Pri tomto kúsku sa veľmi ponúka otázka, kedy je film B-éčkový. Je to lacná kamera, zlý strih, slabé herecké výkony, nijaká myšlienka, kopírovanie. Goddess of Love by kritici do B kategórie zaradili, ale sakra by sa zmýlili. Alexis Kendra je nekonečne sexi a postavu Venus nielen výborne vytvorila, ale aj stvárnila. Nevedel som od nej odlepiť pohľad. Výborne vygradovaná pointa, pekné vizuálne prvky a pomerne na úrovni aj akčné scény, občas sa teda jemný závan low-endu zablysol, ale vôbec mi to nevadilo. ()